| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții care nu recunosc ca și ei fac sex oral fetelor?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Dar de ce ar recunoaste, ca doar este o problema intima si strict personala care nu interseaza pe nimeni altcineva, decat pe barbat si femeia cu care face sex.
In principiu, cel care vrea sex oral trebuie sa fie dispus sa ofere sex oral partenerei, fiind un proces nromal sa se faca concomitent, unul celuilalt.

14 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca exista asa ceva, mi se pare trist. Vor sa para intr-un anumit fel in preajma prietenilor, ceea ce mi se pare stupid si imatur.

| LoveSleep a răspuns:

Au dreptate cand zic ca nu fac asta.
Dar nu pentru ca e alegerea lor, ci pentru ca nu au cui.

| Goete a răspuns:

Si de ce ar trebui sa avem o "parere"?
Fiecare face ce vrea cand vrea si cum vrea, atata timp cat nu face rau nimanui.

Si ce alta parere am putea avea decat ca sunt mincinosi? Dar asta o poate sti si afirma doar fata careia i-a facut sex oral cand il aude ca el neaga ca a facut vreodata. Si e cuvantul lui impotriva cuvantului ei.

Deci nu stiu de unde scoti ca ar fi atatia care doar "nu recunosc" - si de unde stii tu ca fac. Si, mai ales, ce treaba ai tu cu asta si de ce iti trebuie o parere? Sunt lucruri care nu te privesc, nu?

De altfel e super sa ii simti si auzi orgasmul pe care i-l provoci lingandu-i ****

| mastadont a răspuns:

Pe mine mă dezgustă bărbații care se laudă cu ce sex oral au primit ei și câte femei le-au supt-o însă când vine vorba să facă și ei se dau brusc loviți de scârbă și se fac că vomită.
Oricum, mă îndoiesc că un asemenea bărbat, care vrea doar să i se facă, va avea parte de un sex oral de calitate, la care să se vadă că femeia pune suflet și pasiune.
Eu recunosc că fac, mi se pare ceva normal, ba chiar am avut o prietenă căreia doar dacă-i făceam oral se termina, bineînțeles că îi făceam de fiecare dată, dar și ea făcea un oral de mai mare dragu, se vedea că nu-l face din obligație.

| ionur a răspuns:

Nici lumea cu susul în jos de ar veni nu o fac mise face scârbă pe loc.

| ionur a răspuns:

Ieu cu gura mână și vorbesc.

| ionur a răspuns:

Ști cui iaș face? Recunosc frate da. iei atâta doar iei ia este inima mea si niciodată da niciodată nu mi-a fost silă și nici nu o să-mi fie vreodată silă de ia orice sar întâmpla tot inima mea va rămâne o_oA.

| anonim_4396 explică (pentru ionur):

Orun ce grad de handicap ai?laughing

| LonelyGuy07 a răspuns:

Am citit - care nu recunosc ca si ei fac sex oral, fetelor?

| Morbid a răspuns:

La care?
Ca la 99% le place numai sa o suga ele. Si te considera scarboss daca vrei asta.

| StefanIlAreMare a răspuns:

E injositor pentru ca ei se vad barbati alfa dar sunt beta

| StripperRaoul a răspuns:

Io am recunoscut toata viata

| Anonimalex6996 a răspuns:

Hei. Ignora ce zic restul. Uneori e puțin rușinos dacă ai făcut cu mai multe. Dar eu îl vad ca pe un lucru total normal în orice relație unde pui suflet si vrei sa fie ceva frumos. Ne place sa primim oral dar comentam când sa oferim, serios? Oricum trebuie sa fie ceva de placere nu de obligație.

| Hotmamysadddy a răspuns:

Băieți de nota 10+, o femeie trebuie satisfacută