| ZeroBarat1 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii inalti si slabi? De la 1.80 in sus tongue! Vi se par atragatori sau nu?

Răspuns Câştigător
| pau2009 a răspuns:

Mie-mi plac sportivii, si eu nu-s nici grasi nici slabi, is cei mai buni, tin sa mentionez ca pe primul loc sunt culturistii si cei care fac fitnessbig grin, cat despre inaltime, nu stiu ce sa zic, eu am 1, 68, daca are peste 1, 90-95 nu tare imi place, dar asta e, inaltimea vine de la mama natura, formele nubig grin

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Personal nu-mi plac baietii foarte slabi, inalti da, deaorece si eu sunt inalta.

identitate
| identitate a răspuns:

happy Te-ai uitat in jurul tau pe strada si ai constatat ca tragi degeaba de fiare?! tongue happy Sala ajuta dar nu rezolva nimic si oricum e ceva ce trebuie sa faci pentru tine, nu pentru fete.

| cretzufinish a răspuns:

Am o parere buna pentru cei inalti pentru ca la asta ma uit si eu, fiind inalta si avand tot 1, 80, dar 1, 80 si slab batz nu cred ca sunt atragatori. Asta e o parere generala. Difera de la persoana la persoana. tongue

| dragosh a răspuns:

Asta esti tu si vrei sa aflii parerea noastra despre tine, da`asa mai cu "perdea"laughing

| alina_7697 a răspuns:

Prietenul meu este slab, 47 kg imbracat si ud. Si pentru mine mi se pare super ok, si este de aceeasi inaltime ca mine, dar si cei mai intalti de 1. 72 mi se pare ok! N-am complexe fata de chesti astahee hee

| ☮☮☮nebuna☠chiar☠te☠iubeste☮☮☮ a răspuns:

Da... 1. 85happysi slab dar e super atragator si asalaughing)pentru mine e perfecthappy