| BlancaFantasma a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii trecuti de 35`40 de ani care se uita dupa fete pe strada ca si cand ar vrea sa le dezbrace din priviri? sunt niste scarbosi, am ramas socata astazi cand un nemernic de postas s`a uitat atat de lung dupa mine cred ca vreo 5 min.de departe l`am zarit cum se uita fix la mine.imi venea sa ma duc sa-l trag la raspundere.sa nu mai zic de cei care se si baga in seama cu noi fetele pe strada.nu suport mosii astia care te tintesc asa cu privirea parca ar astepta sa sarim pe ei nu alta.mereu cand merg pe strada se intampla ca barbatii din masini sa incetineasca si sa se uite la mine. ok n`am nimic impotriva daca la volan e un baiat mai tanar inteleg, dar mosii de 40 `50 ani frate?straight facee adevarat ca asta se intampla cel mai des cand sunt imbracata in pantaloni scurti(asa eram astazi) dar eu mereu ma imbrac decent.pe voi nu va deranjeaza? am 18 ani

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e instinctul lor masculin de a privi bunaciuni si poate trage si o partida de sex in unele cazuri cand mai dau de o parasuta. Tu nu-i baga in seama si fa-te ca nu se uita la tine.

| ascovit a răspuns:

Ignora-i!
Oricum nu e normal1 Insa nu ai ce le face!

| Narcis2007 a răspuns:

Barbati adevarati ce mailaughing

| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,
Eu te înţeleg cum te simţi şi mie mi s-a întâmplat aşa când mergeam cu o colegă în oraş.
În spatele nostru vinea cu viteză o maşină de poliţie,iar după câţiva metri a început să încetinească, iar şoferul, un boşorog cu mustaţă şi ochelari şi-a scos capul pe fereastră şi se uita la noi ca la avioane, dar am observat că langă el era şi unul mai tânăr care încerca să intre sub scaun de ruşine.
Dacă îi ieşea o bătrânică în cale cred că o călca pentru că s-a uitat la noi până când a dat colţul străzii.
Sincer îmi vinea să arunc cu un bolovan după moşul ăla.

| Tiberius a răspuns:

La multe le place.

| AlleyChann a răspuns:

Mda si? Mi se rupe, poa' sa se uite si Bigfoot dupa tine ...sau vrei cumva sa ne folosim magia impotriva postasului? smug

| Necunoscută a răspuns:

Eram cu 2 fete şi am trecut pe lângă un grup, format din bărbaţi 30-40 de ani. Ştii ce-au zis? "Care se dă primul'? Hai să agăţăm fete de 14 ani". Ah, mă scuzi. Soţiile sunt la alţii, sau?

Urăsc tipul ăsta de oameni. Dar no, sec XXI acceptă şi pedofilii.

Răspuns utilizator avertizat
| danielaxyz a răspuns:

Indiferenta e arma mea secreta

| MicutsaBăă a răspuns:

Waaaaah =p~ ce interesant... not straight face`! Deci să fim serioşi, acum' ce **** mea vii pe TPU să te lauzii că se uita bărbaţii dupa tine rolling eyes. Sincer eşti penibilă oh go on`! Mi-e milă de asemenea fete ca tine tongue. Baftă straight face.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Intr-un fel te dai mare prin intrebarea asta.Toate fetele patim asta si e normal cand sunt atatia obsedati in lumea asta.
Bye!

| Alle_3893 a răspuns:

Sunt niste libidinosi! Ha! asa patesc si eu! inca mi-e frica sa merg pe strada...am 14 ani

| Kokowmw a răspuns:

Acum nu ar trebui sa fii mirata fiecare baiat /barbat se uita dupa ce e frumos.si daca s-a uitat insistent inseamna ca esti o fata frumoasa...deci nu vad de ce ai fii suparata happy si eu asi fii facut la fel...laughing