| tbx_2250 a întrebat:

Ce parere aveti despre curve?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Mai bine tac!

51 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
1.Sunt foarte periculoase
2.Fac...foarte des si cu mai multe persoane
3.Strica cupluri
4.Au doua fete
Deci sunt cele mai aiurite persoane.

| remus a răspuns:

Buna, un rau necesar uneori, curvele cu doua fete sunt periculoase.

| Tequila a răspuns:

Piscutsa are dreptate, strica cupluri.
Au cea mai scarboasa slujba -___-
Si sunt prea multe la mine in scoala.

| Hombre a răspuns:

Buna, daca na-r fi ele ce mai f*teti!? pe sora lu' stanga.

| Elisa a răspuns:

Au o personalitate jignitoare si un caracter dea dreptul urat. Niciodata sa nu te imprietenesti cu asemenea fete.

Fundita?

| dennnnnnisa a răspuns:

laughinglaughing hai ca imi place intrebarea. pai. ce am putea spune. sunt femei care nu le pasa ca exista un Dumnezeu sus. femei fara minte. dar daca nu ar fi curve. ar fi fost lumea asta prea linistita. laughing. si na. ne mai trebuie cate o palma ca sa ne dam seama cum e viata. funda?:d

| emma_7432 a răspuns:

Nu stiu cumsa atraga atentia, asa ca fac orice e necesar...nu au personalitate si ce s-o mai lungim, asa-s ele.:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint femei.

| TheAnnoyingRocker a răspuns:

Femeile perfecte cand nu cauti o relatie serioasa! big grin Poti sa o faci cu una, poti sa o faci cu 2, poti sa il aduci si pe tatal tau vitreg si sa o faceti in 4... o multime de posibilitati! Sau poate preferati sa stati 6 luni cu o fata cuminte si intre timp o faceti cu "sora lu' stanga" laughing

| wzz a răspuns:

Sunt curve.

| Renard a răspuns:

Dex'ul ne oferă o explicaţie destul de clară printre care şi acest termen "nimfoman"(e o boală destul de grea pentru o femeie). Părerea mea referitoare la domnişoare sau doamne de moravuri uşoare este că sunt un rău necesar. E cea mai veche meserie din lume, e un termen care are foarte multe sensuri aşa cum revenim din nou la Dex (Dicţionarul Explicativ al Limbii Române). Aceste femei în marea lor majoritate suferă pentru că nu se pot exprima într'un alt mod decât prin a'şi vinde frumuseţea care pentru doritorii cu pretenţii e chiar scumpă. Curva înseamnă afacere, decădere, pasiune, orgasm, boală, mizerie, de ce nu chiar şi dragoste. E femeie care joacă un teatru pe o scenă grotescă şi în acelaşi timp clocotitoare pentru pofticioşii de orgie. E mărul Edenului unde bărbatul sau poate chiar şi femeia găseşte dezinhibiţia. Da, înseamnă şi exprimare, libertate, tabu. Să nu uităm că e totuşi femeie (un înger decăzut)

| Ezzio a răspuns:

Beaches!

| LittleGirlMonster a răspuns:

Buna.Parerea mea despre tarfe: 1) Sunt fete fara cei 7 ani de acasa 2) Pot strica relatii 3) Sunt niste fete care le place p***[scuze de cuvant] Deci parerea mea despre ele este ca : Sunt niste fete care n`au respect fata de ele insasi!happy Pa, pa.happy

| ruPfashu a răspuns:

Sunt tarfe peste tot…m**e,
Indiferent de s*x o tarfa tot in p**a se suie laughing

O vorba de pe strada o stiu toti ai mei
Cele mai multe tarfe nu’s femei
Se spune’n cartier, o spun baietii mei
Cele mai multe tarfe nu’s femeilaughing)))

Mahsat cu xxl &10 lei grei si villy-o vorba de pe strada.

Răspuns utilizator avertizat
| Suhac a răspuns:

Se gandesc numai la p*l*...whistling

| Marcelino a răspuns:

Nu exista curve.
Exista:
~fete urate/timide care nu se ***.
~fete care se ***,de obicei mai rar decat celelalte.(dar nu se afla)
~fete care se *** ceva mai des(dar de care afla toata lumea).

Acum,fiecare din ele pot fi mai rele,mai usoare, mai fitoase, depinde de caracter.
Curvele se pot numi doar cele care se *** pe bani(prostituate).
Depinde daca baietii cu care fac sex se lauda catre prietenii lor sau tac.

| Hombre a răspuns:

Bine dudelor care mi-ati dat stupid va doresc LABA toata viata.

| PauPaula a răspuns:

Sunt cele mai proaste fiinte isi bat joc de ele insusi si sunt si periculoase

| PauPaula a răspuns:

Sunt cele mai proaste fiinte isi bat joc de ele insusi si sunt si periculoase.

| annammaryya a răspuns:

Acceasi parere care o zm despre curvari

Sunt prosti cu P mare.

| adriana996 a răspuns:

Au un cur cu doua fete! Stau cu curu-n doua luntre ...etcchatterbox

| R3Y a răspuns:

1. proaste
2. obiecte publice
3.periculoase in sensul ca nu sti ce boli au
4.strika famili
5.toate cele de mai sus

| MMihai a răspuns:

Proastă, normal, răspândesc boli venerice s.a.m.d., dacă nu o fac pe bani. /// Iar despre prostituate, curvele care fac sex, pe bani, că ar trebui ucise, în piețe publice, cu pietre, să moară în chinuri, să fie un exemplu, să nu mai facă și altele așa ceva.

| vlaaddd a răspuns:

Cum puteti sa ziceti ca aceste curve strica familii?
Daca barbatu' nu e satisfacut de nevasta, a cui e vina?

| MMihai a răspuns:

Vlaaddd a răspuns:
Cum puteti sa ziceti ca aceste curve strica familii?
Daca barbatu' nu e satisfacut de nevasta, a cui e vina?
Este vina ta Vlad, că nu ți-ai învățat nevasta ce să facă în pat și cum să o facă, spre a te satisface sexual.

| ParanoidOwl a răspuns:

Pai ce anume face ca o tipa sa fie curva? Sa fie numarul amantilor? sau numarul actelor? Nu. O tipa incepe sa fie curva in momentul in care nu se mai uita cine o f***, unde si cum. O tipa care nu face discriminare si care eventual ia bani pentru asta. E nevoie si de ele in societatea asta, ca multe sunt vulgare, needucate, etc. e alta treaba. Asta tine de caracterul omului. Mediul si 'meseria' cel mult le inraiesc. Si curvele sunt oameni, iar nu toti oamenii sunt creaturi placute.

| Hombre a răspuns:

Bai netotilor, femeile pe care voi lea-ti balacarit ca sunt curve sunt de fapt femei care le place mai mult sexu, si le respect ca sunt pe fata, curve sunt alea care se dau sfinte in familie si o arde pe alaturi dar cum la intrebare a raspuns numai kinderi care habar are cu ce se mananca f*taiu se intelege.

| OnnySky a răspuns:

Niste persoane care fac femeile de ras pe bune... fete, femei care nu stiu ce inseamna sa fi o doamna sau domnisoara tongue

| misterioaѕa a răspuns:

Buna din nou!
Am primit numai stupid si nefolositor... drept dovada a ceea ce am spus eu!
,, Curvele is periculoase''si eu dat dovada prin votul lor stupid ca este estewinking
Numai bine! si le multumesc celoc care mi-au dat vot inteligent!