| Dasey a întrebat:

Ce parere aveti despre dragostea pe care anumite fete le-o poarta baietilor(barbatilor) celebrii(cantareti; actori)?

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Nu este dragoste. Ele nu-i cunoschappy

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iubire imposibila.Naivitate.Si un gram de nebuniebig grin

| mariaw a răspuns:

Foarte multa lume se simte atrasa de vedete, si asta nu e un lucru de condamnat, doar cam nefondat, pueril. Un exemplu care imi vine acum in minte:Catalin Josan. Nu stiu cata lume se uita la el cand nu-l stiau decat rudele si prietenii si era blond. Lucrurile insa au luat o intorsura favorabila in binecunoscutele conditii

| thealc a răspuns:

E trecatore si pur fictiva

| insomnia a răspuns:

E normala, lol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un sentiment de admiratie si apreciere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare sa fie vorba de dragoste M iramas