| BlitzLikeXd a întrebat:

Ce parere aveti despre Durex?

Răspuns Câştigător
| TheEyes a răspuns:

Pai parerea mea e ca sunt niste prezervative nu ai ce parere sa ai despre niste prezervativelaughing.Ce sa zic sunt rezistente sau ce sa zic? Habarn nu am.

5 răspunsuri:
| djrobby a răspuns:

Sunt cele mai rezistente prezervative!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit multe alte firme, si am ajuns la impresia ca sunt cele mai bune de pe piata. Are o varietate larga de tipuri, pentru placerea lui/ei.

Mie personal imi plac cele Durax Ultra Thin. Mereu am grija cu ele sa fiu atent sa nu se rupa, dar am observat ca si acestea foarte subtiri sunt mai rezistente ca celelalte de pe piata.

Recomand cu cea mai mare placere!

| Madayna a răspuns:

Sunt bune.

| DaianaSweeT a răspuns:

Foarte bune

| J0ker1999 a răspuns:

Niste prezervative rezistentelaughing