| DamiPapucii a întrebat:

Ce parere aveti despre febra musculara cum pot sa o tratez fara medicamente? Stie cineva FUNDA

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Aici merge vorba aia cui pe cui se scoate deci singurul fel de ati trata febra musculara fara medicamente este sa faci exact chestia care ti-a provocat febra, daca ai febra la picioare fa genoflexiuni daca ai la burta fa abdomene daca ai la maini fa flotari si asa mai departe faci exact chestia care tia provocat febra.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Zilnic faci câteva exerciții fizică, va ceda mai repede.
Pe viitor să faci încălzirea pentru a nu mai face febră musculară.
Pa, pa.

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu ai cum, nu se trateaza.Iti va trece singura, in cateva zile! Bafta :*:*

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai nu exista un anume tratament! Iti va trece asa pur si simplu peste cateva zile!

| MasK2 a răspuns:

Pai nu prea ai cum sa o tratezi daca ai, de acum dupa ce faci efort mai mare ca de obicei bea o cana de apa cu 2 linguri de zahar ajuta foarte mult.

| ursyca a răspuns:

încearcă mierea de albine ( o lingură pe stomacul gol). este foarte bună.