| elene a întrebat:

Ce parere aveti despre femeia Scorpion? Se poate potrivi cu un baiat in zodia taur/fecioara?
Care e primul lucru care iti vine in minte cand te gandesti la femeia scorpion?(Sunt scorpie; X)

Răspuns Câştigător
| visecuciocolata a răspuns:

Mi'a atras atentia intrebarea ta. o sa vorbesc strict din experienta. Fostul meu prieten e taur, am fost impreuna 3 ani. Au fost momente frumoase, mai ales noptiletongue, dar e foarte posesiv si gelos. Se spune ca noi, scorpionii (pentru ca si eu sunt scorpie) suntem gelosi dar el m'a luat de departe. Ne'am despartit de 3 luni, dar el continua sa ma caute. Ai grija pentru ca scapi foarte greu de el. Cat despre fecioara. sunt cam mincinosii baietii nascuti in zodia asta, dar daca ajunge sa se indragostesca de tine poti avea inceredere in ei. Actualul meu prieten e fecioara si nu iti pot spune cat de fericita ma facebig grin:X