| Alexiaa2444 a întrebat:

Ce parere aveți despre femeile independente care practică videochat

5 răspunsuri:
| user937483737banned a răspuns:

O parere buna, daca arati bine si iti merge capul de ce sa nu profiti de asta?
Plus ca daca esti carismatica si ai dulceata ajungi sa cunosti si oameni influenti dincolo de camere si cine stie ce beneficii obtii.
Dar nu orice proasta poate face videochat daca nu se pricepe si la psihologie sa seduca fara a se dezbraca, e o arta grea.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu sunt independente. Depind de aspectul fizic, care se duce o data cu varsta.
"Meseria" asta nu aduce contributii la sistemul de sanatate sau de pensii, deci ce vor face cand se vor imbolnavi sau cand le trece vremea?

| Cinic a răspuns:

Fiecare sa faca ce vrea cu corpul sau, daca fata vrea bani si este dispusa sa isi arate ce are mai intim pentru bani, sa fie sanatoasa. Dar asta nu o face " independenta". Din contra, este dependenta de barbati libidonosi care platesc sa se uite la asa ceva, este dependenta de tineretea ei, copilul ei va fi traumatizat pe viata, mama si tatal ei vor fii umiliti. O femeie medic este indepententa, inginer, manager, luptatoare mma, chiar si o femeie casnica este indepndenta pentru ca munceste pentru familia ei. Genul asta de femei sunt respectate si independente. Tiple care fac of/ video chat nu sunt altceva decat lucratoare sexuale care atat au putut in viata si nu le-a dus capul la mai mult. Pt mine astea sunt la fel ca barbatii care stau pe ajutor social si muncesc cu ziua. Si aia sunt la fel de independenti.

| sweetys a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

La câți bani fac din asta, isi asigura si batranetile, plus ca exista interventii estetice, ca sa nu zic ca unii oameni au anumite preferinte pentru persoane mai trecute, deci pana pe la 50+ daca nu 60 (depinde cat le mai ajuta fizicul) au viata asigurata din asta.

| sweetys a răspuns:

Eu le apreciez pentru curaj, trebuie ca sa te apuci de asa ceva, fiindca e cu doua taisiuri.