| brunett3 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care fac sex de la doar 14 ani?
Am o colega care se numara printre ele straight face... iubitul ei are 21 de aniwinking.
Vi se pare normal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de o vreme incepe sa mi sa para normale toate imbecilitatile.

20 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

A profitat de ea...

| anaid a răspuns:

Parnaie scrie pe elbig grin

| TheSpecialOne a răspuns:

Nu prea dar in 2011 tot e normal...

| andreea_1536 a răspuns:

Teoretic nu e bine, la 14 ani...pot aparea complicatii in ceea ce priveste sanatatea mai tarziu insa daca ea s-a simtit pregatita si daca relatia lor este una de durta...e ok.Parerea mea e ca mai bine a facut-o pentru prima data cu unu mai mare pentru ca stie sa aiba grija de ea, sa o respecte etc pe langa un pustan de 14-15-16 ani care ar ****o si ar lasao.cei drept.la 14 ani.cam devreme.

| ZEU93 a răspuns:

Nu e normal deloc, dar ce sa-i faci e Romania

| Ecou a răspuns:

Mi se pare normal sa faca ce vrea cu viata ei! punct. deci care e treaba ta, face ce vrea ea! punct. ea va suferi nu tu! punct. oh go on sa prostit lumea, inclusiv eu am innebunit

| ladyfoarfeca a răspuns:

Am o parere foarte proastawinking, nu sunt altceva decat niste inconstiente care cred ca viata e roz si totul e cum vor ele.
14ani nu este o varsta potrivita pentru inceperea vietii sexuale din foarte multe motive, in primul rand organismul nu este indeajuns de, dezvoltat si.in fine sunt mai multe chestiiwinking

Ps. SI eu am tot 14anibig grin

| DulceCandy95 a răspuns:

Nu, dar in zilele noastre cum spune si" Kronstadt ", se intampla alte lucruri, oricum nu este normal, gandeste, la 14 ani corpul este in dezvoltare, multe lucruri nu sunt inca la locul lor de ex hormonii, daca la varsta de 16 ani nu este indicat sa isi inceapa fetele viata sexuala gandeste la 14.Si sa nu mai mentionesc, corpul nu are anticorpii si imunitatea necesara, totusi vorbim inca de un copil, sunt bolile cu transmitere sexuala, care te pot nenoroci pe viata, si nu ma refer numai la viata persoanei in cauza ci si la viata urmasului eiwinkingSoo...that is all.am incercat se iti expun parerea mea in mare.winkingColega ta cred ca a fost genul de fata a carui prieten a vrut sa o lasa pentru ca nu ii oferea ce cauta un baiat de 21 de ani, si a acceptat, s-a oferit pe tava.A si app, de fetele care isi incep viata sexuala foarte devreme, este in totalitate vina lor, deoarece, in zilele de azi, dupa cum toti am observat, fetele isi cauta parteneri de cuplu mult mai mari ca varsta si ei, baietii, la o varsta de ex de 18 ani, cauta anumite lucruri la o fata, si de aceea auzi multe cazuri de acest gen ca si colega tawinking:*este si o vorba foarte adevarata"o data esti domnisoara, dar femeie toata viatawinking"

| alexandra_9303 a răspuns:

Stii. fiecare are viata lui si face ce vrea.
daca e sa-ti incepi viata sexuala la 14 ani si daca te simnti pregatit. de ce nu?
stii tu " my life my rules"

o data ce te protejezi esti constienta de ceea ce faci. si esti sigura ca nu vei regreta... e ok.

in legatura cu prietena ta. e un pic ciudat adica ea 14 el 21 :O wow cam mare diferenta...

| Tedi_1921 a răspuns:

Depinde de fiecare daca ea crede ca e ok e ok! fiecare cum crede el!

| iJustHaveFun a răspuns:

Deloc 1) dif de varsta 2) prea tanara

| Didy a răspuns:

Hei all relax ok? Depinde de fata si eu am 15 ani si mi-am inceput viata sexuala si care e faza? sincer chiar nu cred ca ar trebui sa te intereseze ce face colega ta e strict viata ei. Ideea e sa o faca cu cap nu doar ca este Taboo happy

| buBuzZyK a răspuns:

Nu

| armand3004 a răspuns:

Nu mi se pare ceva condamnabil sa iti incepi viata sexuala la 14 ani, insa sa ai un iubit cu o diferenta de ani asa de mare mi se pare o prostie.

| pinky butterfly a răspuns:

NU! Nu sunt normale fetele astea.

| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu mi se pare! Poate e dependenta, o facut-o si oral? Glumeam rolling on the floor da dacai sexi poti sa faci si la 11 ani... funda plz

| nestiutorul94 a răspuns:

Nu cred ca e treaba noastra sa le judecam pe acele fete, fiecare alege cand isi incepe viata sexuala happy

| rabucosmin a răspuns:

Nu de loc

| mada_9369 a răspuns:

Nu,nu este normal ca o fata de varsta mai mica sa faca sex cu un adolescent de 21 ani.