| hatzul a întrebat:

Ce părere aveti despre fosta mea prietena care spunea de fostul ei prieten ca un prost, nu vrea sa-l mai vadă in viata ei si multe alte chestii dure aruncate asupra lui, dar ea vorbea pe ascuns cu el si dupa ce ne-am despărțit s-au împăcat?

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ca te-a dus cu zaharelul ca sa nu iti dai seama care era interesul ei real?
Ce altceva am putea crede?
Mai multa grija data viitoare!winking

| Emilian65 a răspuns:

O parere proasta.

| LoveSleep a răspuns:

De ea nu am nicio părere, dar de tine am.
Oare cum aș cataloga un om care stă lângă o tipă care își bârfește foștii, hm?
Eu ii deschideam ușa și o rugam să iasă puțin să-i fac un joc.

| Ara997 a răspuns:

Ca acelasi lucru il va spune si despre tine

| cristi10grei a răspuns:

rolling on the floor) ai de invatat multe coane

| Kingsley a răspuns:

Ca e o panarama.