| UndercoverGirl_1581 a întrebat:

Ce parere aveti despre fostul meu pr? ne-am despartit de o luna aproape, de atunci nu ne-am mai intalnit si n-am prea vb, si cand vorbeam eu il abordam, tin s va anunt ca din vina lui ne-am despartit(si tot mie mi dor de el)asa... dupa un timp imi cere niste bani pe mess, ne-am intalnit, i-am dat, dupa cateva zile l-am intrebat daca are sa-mi dea banii, a zis ca ziua urmatoare mii da, ok, a venit si ziua aia, am asteptat s zica el ceva dar nimic, n-am mai cerut, iar a 3a zi cand intru pe mess deodata iese, de fapt m-a bagat la ig sau ceva d genu, d atunci chiar deloc n-am mai vb, au trecut vreo 2 saptamana si nici urma de el, o vreme se ascundea si pe hi5s-a pus invizibil, am dat si p inv p mess si era on, asa deci intrebarea mea, dc m-a bagat la ig? sa nu-mi dea banii? sincer nu cred ca nu putea sa mii dea pentru ca parintii lui au bani da nha, avea atunci nevoie, si am picat de fraiera si fara banistraight face il urasc. dar mi dor de el ce chestielaughing dc s ascunde de mine? totusi ma bucur pentru ca cu comportamentu asta ma face sa uit mai repede de elhappy

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai el nu s-a purtat deloc frumos cu tine, dupa ce ca i-ai facut un bine, el dupa ce ca nu ti-a inapoiat banii, te mai si ignora, nu te merita si nu are rost sa iti mai bati capul cu el, e clar ca e nesimtit, nu are bunul simt macar sa vb cu tine, sau sa iti inapoieze banii, ca totusi tu l-ai ajutat si asta iti e multamu.Acum ca sti cum e, ai grija pe viitor, sa nu mai ai incredere in el, a profitat oarecum de tine dar tu meriti ceva mai bun, de el nu mai am cuvinte.

| madalicious a răspuns:

Un sfat : da-l naibii asemenea baieti nu merita sa iti pierzi pretiosul timp. Se vede clar ca nu vrea sa-ti mai dea banii inapoi asa ca nu iti mai bate capul cu el. Si sper ca ai avut ceva de invatat din ce ti-a facut el si anume sa nu dai bani baietilor si nici sa nu ai incredere in ei.
Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| biby29 a răspuns:

Pff. daca eram in locul tau strigam dupa el pe strada sa-mi dea baniilaughingsa-l fac si un pic de cacaosmug

| lily_2111 a răspuns:

Pai tea bagat la ig ca poate nu voia sa ati mai dea bani si da nu voia sa ati mai dea bani. pai se ascunde de tine ca poate nu mai vrea sa vb cu tine si nu vrea sa ati dea bani erau cazuta in groapa. sti eu mi-am rezolvat situatia cu iubitul si acum an si un copil eram drept in sitoatia ta sper ca intelegi si poate nu ramaneti despartiti eu am rezolvatowinking

| melissa_1798 a răspuns:

Sincer ai dreptate bine ai mentionat"ca te bucuri pentru ca cu comportamntul asta te face sa-l uiti mai repede"...ar trebui sa-l cautzi si sa-l intrebi de ce s-a comportat asa? poate ca l-a influentat cineva sa se comporte asa dintr-o datawinking sigur nu e vorba de banioh go on. Incearca sa dai de el cumva si vorbeste cu el...sigur are ceva de spus