| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre himen artificial? Sunteti de acord?

8 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Mi se pare comica ideea de a avea himen artificial. in schimb nu prea ii gasesc utilitateahappy.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

O mare prostie! Bani aruncati aiurea.

| georgegs a răspuns:

Pai.cand.faci.operatia.aia.sa.redevi.virgina

| buburuzaucigasa a răspuns:

Pai de ce sa redevi virgina in felul asta? Dac nu ai fost in stare sa il pastrezi p cel originl tot degeaba.

| niko_3882 a răspuns:

Nu staiam ca exista asa cevalaughing. cum adica?

| alex16tm a răspuns:

Pentru ce? a fost fata cu doua trei sute inainte, si apoi e din nou virgina? sa fim seriosi. mamele multora sunt mai virgine decat astea, ca au avut un singur partener toata viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o mare tampenie, sincer! Nu stiu unde au unele capul, dar il au degeaba(sa nu le ploaie in gat). Sunt persoane care au facut acest tip de operatii, insa pentru ce? De "dragul"de a redeveni "virgina"? Odata ce ai pierdut-o, poti sa faci si 10 operatii ca tu ca persoana esti constienta ca ti-ai pierdut-o de mult.
Bani aruncati in vant!

| kissie a răspuns:

Mi se pare interesant