| Sara2 a întrebat:

Ce părere aveţi despre infidelitate într-o relaţie sau o căsătorie? Aţi înşelat sau aţi fost înşelaţi? Aţi simţit nevoia de o aventură cu altcineva?

14 răspunsuri:
| AlinSiAtat a răspuns:

Nu am inselat dar am fost inselat. Dupa o relatie lunga cu cineva, iti dai seama ca iti mai fug ochii si dupa alte persoane. Tine de respect daca vrei sa fie mai mult decat privit.

| RAY a răspuns:

Omul e o fiinta poligama, monogamia e ceva inventat de om

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsurile la intrebarile prezentate depind de foarte multi factori printre care pot fi enumerate; varsta "protagonistilor", vechimea casatoriei, moralitate, caracterul si conceptiile libertine sau conservatoare despre viata, etc. etc., a celor 2 parteneri. Din cauza existentei acestei multitudini de motive si a complexitatii lor, nimeni nu poate da un raspuns obiectiv. Sanatate!

| Drimmero a răspuns:

Mi se pare de prost gust!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt putini oamenii care chiar nu se multumesc doar cu o persoana, au mereu nevoia de ceva nou. In general cauti ceea ce nu ai parte acasa. Sex mai bun, doar sex ( poate pentru ca el / ea nu are la fel de mult chef ca tine ), companie s-a.m.d. Deocamdata nu, oarecum suntem inca la inceput. Plictiseala cica apare dupa 3 ani.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Brokenico,, dupa conturi d-astea umbli mai nou?

| Xelon a răspuns (pentru Drimmero):

Tunare,ii gata de voi, va da Bayern cu terenul in cap.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ti-a dat Flori papucii pentru prietenul ei imaginar de ma tot bagi in seama?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Uuuu, frumos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Https://www.youtube.com/watch?v=Pjh1ryvBZBo

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot un hot marunt de buzunare ai ramas,, sinistrule

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma confunzi cu Relian. Sunt prea narcisist sa fur.

| Xelon a răspuns:

Eu sincer cred ca voi castiga-ti titlul, celelalte echipe is varza.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Infidelitatea nu cred ca e bine venita....de inselat am fost inselata...iar aventuri am avut doar cand am fost singura