| scumpika_5764 a întrebat:

Ce parere aveti despre masturbarea de catre partener?
intrebare si pentru fete si pentru baietibig grin
in cazul fetelor, dupa masturbarea de catre partener aceasta mai e sau nu virgina?
astept rasp:*

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Masturbarea de catre partener este contact sexual si ambii parteneri isi pierd virginitatea. Este posibil sa minti un viitor partener ca ai mai fi virgina, dar mi se pare o nerusinare majora.

| ATHOS a răspuns:

N-am nimic impotriva masturbarii partenerilor intre ei. In ceea ce priveste a doua intrebare atata vreme cat himenul este intact fata ramane cel putin fizic virgina.
Bafta!

| DevilLife a răspuns:

Dâh... logic ca isi da seama pentru ca o sa curga sange.si eu zic ca e ok.adica cui nu ii place sa fie satisfacut?

si sa nu ziceti ca voua nulaughing

| scumpika_5764 explică:

Am uitat sa intreb daca o fata este masturbata de catre partener fiind virgina, la primul contact sexual baiatul isi poate da seama de cele intamplate?

| scumpika_5764 explică:

Eu ma refeream daca isi da seama alt baiat cu care vei avea o relatie sexualabig grin