| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre mine?big grinSincer si fara badjocoririhappyPS:scuze de categ.

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Nu te cunosc ca să-mi pot face o părere. Nu ştiu, zic şi eu; eşti frumuşică (dacă aşa zici tu)şi ar trebui să mai lucrezi la capitolul gramatică şi ortografie.

Baftă!

| RawrLexa a răspuns:

De unde sa te cunosc rolling on the floor))?
Dar pari o C***a Din intrebari big grin!
Adic ce te intereseaza pozitii nu stiu ce...le pute`ai gasi singurawinking

| mgtow a răspuns:

Daca nu te cunosc in persoana nu imi pot da cu parerea.

Răspuns utilizator avertizat
| sdasfgasgaads a răspuns:

Esti gay

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

La ce întrebări ai pus...

| TitiDrLove a răspuns:

Cred ca esti o mica copila, dupa cum ortografie si dupa intrebarile pe care le pui!

| dany... a răspuns:

Trololololololol ea e fata...