| DeanW a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care face primul pas sa inceapa relatia si saruta baiatul?

7 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

Este nastrusnica, curajoasa si bravo... dar tu nu esti ar trebui sa faci tu primul pas ca esti baiat sau ce esti? ( asta daca fata aia e cu tine ) succeshappy

| anamaria0974 a răspuns:

Probabil te place prea mult si nu a mai putut astepta ca baiatul sa faca primul pas...asa ca l-a facut ea..bravo ei fata curajoasa ar trebui sa fi mandru kisskiss

| Demonull a răspuns:

Pai nu o parere rea.ce daca te saruta ea prima? ne-am invatat asa sa faca baiatul primul pas tot timpullaughing

| Dianaㄨ a răspuns:

Curajoasaaaphbbbbt

| Biutzuca a răspuns:

Curajoasa big grin