| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie mama-fica, fica aproape 17 ani, sa-si epileze zona intima reciproc si multe alte chestii?(Sa fie controlata de parinti si foarte stricta cu ea)Aceasta fata, fiind actuala mea iubita, are conceptii foarte negative in privinta sexului, ne iubim, ne dorim, consider ca avem o relatie mai speciala. Eu doresc sa facem dragoste. Ea este virgina, eu nu mai sunt. Eu o astept, cand este pregatita, i-am spus acest lucru, am inteles-o ca nu prea e pregatita, cred ca spune asta doar de gura mea...peeting facem de cateva luni, i-am permis mai multe ei, crezand ca-i starnesc interesul in privinta sexului, mai exact, i-am permis sa ma masturbeze, sa-mi atinga zona intima de fiecare data cand facem peeting, insa, cand imi doresc acelasi lucru sa-i fac si eu ei, foarte putin lasa de la ea. Eu nu o presez cu sexul, insa ma simt foarte folosit si foarte prost cand ea imi face doar mie. Vreau si eu ei si nu ma lasa! Eu nu inteleg, ea imi spune mie ca este scarbos ce face, mai ales daca imi face oral, dar o incanta sa ma masturbeze. Ce credeti voi si ce m-ati sfatui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Analytical a răspuns:

Taree! rolling on the floor app "fiica", si, daca nu faci ceva cu privinta la asta te va folosi mai departe. spune-i temerile tale ei nu noua! gandurile, si daca nu ti le respecta si nu le acorda importanta, nu te iubeste cu adevarat si nici tu pe ea! nu ai cum sa iubesti un om care te respinge! happy

22 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu vad cum o fata poate folosii un baiat, deoarece in majoritatea cazurilor este chiar invershappy.Pai..nu mi se pare ceva normal ca fica sa-si epileze mama/mama sa-si epileze fica, este foarte rusinos in primul rand, scarbos...si god! e mama ta/fica! Cum poti sa o lasi sa-ti vada aceste zone? Ch..eu ma feresc de mama cred ca mai bine din cls 6 laughingNu mi se pare ceva normal. Poate mama ei i-a spus ca e mai bine pentru ea sa nu inceapa nimic (la ea), legat de actiuni s3xuale.

| lolly a răspuns:

Anormal scuze*

| Anastasia_4911 a răspuns:

O incanta sa te masturbeze. dar e virgina si nu vrea sa se culce cu tine...Doamne mare e gradina, dar multi sar gardul rolling on the floor))))))))))))))

| mat31new a răspuns:

Este un buton cu semnul "X" la fereastra cu porno.

| mat31new a răspuns (pentru Analytical):

Ce te straduiesti sa primesti funda laughing

| abcmaxim a răspuns (pentru mat31new):

Ce treaba are asta cu ce am cerut eu? oh go on

| Analytical a răspuns (pentru mat31new):

Eu? neahh oh go on. cum sa fac asa ceva?laughing nu raspund pentru o cravata, ar fi inutil. de ex: "funda plssss?" patetic.

| mat31new a răspuns (pentru Analytical):

Pai vad ca ai dat un raspuns bine gandit pentru o intrebare care nu are sens. adica de unde stie el ce face fata aia acasa cu mama ei si ce fata te suge si nu te lasa sa o satisfaci pe ea iar peste toate astea de ce ar povestii el pe internet ce face cu o fata?

| Analytical a răspuns (pentru mat31new):

Miştourilee le las afara din discuţie. şi, de ce ar scrie atât doar pentru a se amuza? de obicei, cei care fac mişto te rezolva din 2 fraze, le este lene sa scrie mai mult! deci. laughing

| mat31new a răspuns (pentru Analytical):

M-ai crede daca ai sti ce am facut eu si ce fac.

| Analytical a răspuns (pentru mat31new):

Pui intrebari lungi la mişto? big grin

| mat31new a răspuns (pentru Analytical):

Vad ca nu sti ce inseamna sa faci misto.

| Analytical a răspuns (pentru mat31new):

BA DA tocmai pentru ca stiu!winking but look here, am primit cravata! rolling on the floor

| abcmaxim a răspuns (pentru mat31new):

Mat31new, eu nu am zis nimic la misto. Daca a-si vorbi aceste lucruri cu ea, nu ar iesi o discutie frumoasa. Stiu ca ce am spus pe acolo, pare stupid, dar o sa ajungi si tu in situatia mea, cel putin, una asemanatoare, asta daca nu ai ajuns deja si o sa ma intelegi!

| mat31new a răspuns (pentru Analytical):

Mare ****, ai cravata de domnisoare.

| Analytical a răspuns (pentru mat31new):

Pentru ca sunt fata. big grin

| abcmaxim a răspuns (pentru Analytical):

Analytical, trimite-mi un mesaj cu id-ul tau de mess, vreau sa te intreb ceva, asta daca nu te deranjez

| mat31new a răspuns (pentru Analytical):

Scuzati limbajul big grin

| Analytical a răspuns (pentru mat31new):

Taree! rolling on the floor app "fiica", si, daca nu faci ceva cu privinta la asta te va folosi mai departe. spune-i temerile tale ei nu noua! gandurile, si daca nu ti le respecta si nu le acorda importanta, nu te iubeste cu adevarat si nici tu pe ea! nu ai cum sa iubesti un om care te respinge! happy

| ℓσνє a răspuns:

Hmm. eu as spune sa ii respecti decizia, deoarece, sunt foarte putine fete ca ea. Vreau sa zic ca multe sunt pe centura (intelegi tu ). Eu as spune ca daca nu e pregatita sa o lasi in pace. big grin

| ElDictator a răspuns:

Ma, lasa fata-n pace.
Mergi pe centura daca arde samanta-n tine.

| abcmaxim a răspuns (pentru ElDictator):

Pai nu-mi doresc acest lucru. Eu vreau cu ea, cu nimeni altcineva, eu pe ea o iubesc si o doresc!

| ElDictator a răspuns (pentru abcmaxim):

Daca o iubesti, atunci intelege-o!
Sau o iubesti doar daca te culci cu ea?

In loc sa fii mandru ca esti cu asa o fata (majoritatea adolescentelor din ziua de azi se comporta ca niste parasute) tu o supui la perversiuni sexuale.