| PentruCaTeIubesc a întrebat:

Ce parere aveti despre relatie leu-sagetator?

3 răspunsuri:
| sergiulica01 a răspuns:

Leu inseamna sanatate
sagetator bani si noroc
marge relatia ai noroc... funda; D

| Dennys1521 a răspuns:

***...daca ai fi cautat pe google ai fi gasit raspunsul imediat
dar hai ca iti scurtez eu muncawinking
Compatibilitate in relatiile dintre zodii:
Leu - Sagetator

Fiind semnul filosofilor, desigur ca o conversatie cu un Sagetator nu poate fi decât stralucitoare. Adesea o sa va treziti analizând probleme filosofice, iar comunicarea dintre voi este excelenta, fiindca va stimulati intelectual unul pe celalalt. Sagetatorului nu-i place sa stea prea mult pe acasa, asa ca o sa iesiti probabil mult în lume, o sa calatoriti chiar, fiindca este un nativ mereu în cautare de locuri si experiente noi.

Sexual, straluciti amândoi ca doi sori pe cer. Dragostea va fi creatoare, chiar jucausa la început, si mereu pasionala. Sagetatorul nu face lucrurile pe jumatate nici în acest domeniu. Nu te grabi prea mult si nu fi nechibzuit, totusi. Sagetatorul nu vrea sa traiasca într-o colivie, fie ea si aurita. Da-i putina libertate de miscare, si se va întoarce mereu la tine.

Asadar, o relatie în care te vei simti împlinit si mereu stimulat. Tot ce ai tu mai bun va iesi la iveala alaturi de un Sagetator si toate dorintele regale vor fi împlinite.

| Bumble0Bee a răspuns:

Din experienta iti spun ca e cea mai buna combinatie de zodii si de departe cea mai buna relatie pe care o pot avea doua persoane. just saying happy wHi u asking?