| raluca0306 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile, in care baiatul este major iar fata minora? 19-15? curiozitate. Poate majoritatea dintre voi o sa ziceti ca baiatul vrea doar relatii sexuale, doar atat. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Emilllly a răspuns:

Eu nu inteleg conceptul asta...adica am 14 ani si am un prieten de 18 ani. suntem de 6 luni impreuna si ne iubim foarte multwinking. Mie mi se pare normal avand in vedere ca de la 14 ani fetele sunt mult mai mature decat baietii de varsta lor. si atata timp cat el te iubeste si nu iti cere prea multe este totul k. Succes si iubitiva mult>big grin

4 răspunsuri:
| hotshotb a răspuns:

Nu neaparat ca vrea doar relatii sexuale dar pana in 22 23 de ani mi se pare ca orice diferenta mai mare de 2 ani conteaza pentru ca au mentalitati diferite, alte stiluri de a gandii

| butterfly97 a răspuns:

Paii ce sa zic...mi se pare normal.Si da in general baieti cam asta vor dar exista si cei care te iubesc si te respecta.De acest lucru iti vei da sinugra seama dupa comportamentul lui, in rest e in regula.

| Sava30 a răspuns:

Este normal, daca nu iti doresti sa intretii relatii sexuale, de fapt in ziua de azi multe fete isi incep viata sexuala de la varste fragede. Dar daca baiatu vrea sa aiba o relatie mai serioasa, si isi doreste si viata sexuala(fara grija ca poate fi acuzat de viol) mai bine isi cauta o prietena de 18, 19 ani.

| Legirl a răspuns:

Oricum fetele sunt mai mature in gandire, deci e posibil sa va potriviti big grin