| Deanme a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile la distana?
Pe mine m-a agatat o fata din alt oras si ne intelegem bine. Nu am vazut-o niciodata, dar nu stiu daca sa o cred sau nu asupra sentimentelor bune pe care le are asupra mea. A amanat de doua ori venirea in orasul meu unde are apartatment ca sa ma vada.

4 răspunsuri:
| Miky1 a răspuns:

NU MERG.Hotarat

| Nicux1 a răspuns:

Pai atunci ai grija ca poate sa-ti ascunda ceva, adica sa zica ca arata intr-un fel si ea arata ca moartea, nu stii niciodata cum e o fata in spatele ecranului.Fa tot posibilul sa vina in orasul tau si vezi daca va intelegeti.Ai grija de tina, pa|!

| flaviusss a răspuns:

Frate eu vorbesc cu o fata care sta la 50 km de mine, nu ne vedem in fiecare zi pentru ca e mare distanta, si acum e si vacanta, insa iti zic : daca exista incredere intre voi se poate si la distanta. Fa-i tu o surpriza si du-te la ea tu. De exemplu eu ii fac maine seara o surpriza si ma duc eu la ea fara sa stiewinking Stai linistit ca se poate. Nu conteaza distanta si varsta atata timp cat exista iubire sincera si respect. O zi buna iti doresc

| demonxyz a răspuns:

Hey... si eu am avut prieteni la distanta dar la urma s-a dovedit a fi doar pierdere de timp! sper sa nu fie asa si in cazul tau! ai grija pupici :*