| nuteintereseaza a întrebat:

Ce parere aveti despre sadism si masochism? dau funda celui mai fain raspuns

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sadism + masochism = love. Mulţumit?
Terminaţi-o cu judecatul comportamentului în pat a altora. Judecaţi-l pe-al vostru dacă tot aveţi chef de judecat pe cineva!
Atâta vreme cât acest tip de comportament este liber consimţit, nu am nicio părere.
În război şi-n pat totul e permis!
Salut.

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sincer mi se pare cam aiurea, dar daca oamenii sunt dispusi sa se faca singuri sa sufere nu am nimic impotriva.am avut si eu tente de.astea,cu alte cuvinte m.am taiat si mi.am scris numele baiatului pe care il placeam, dar taieturile alea o sa-mi treaca in catsiva ani.adica inca imi raman urme si indiferent cat stau la soare, nu se bronzeaza calumea.

| Rayyy a răspuns:

Nu una foarte buna, in mod cert. Sunt probleme psihice grave, care afecteaza nu numai persoana respectiva, ci si societatea.

Abh
| Abh a răspuns:

Aceste deviatii sexuale sunt apanajul bolilor psihice.

| QuadruplePersonality a răspuns:

As vrea sa iti raspund, dar nu stiu exact la ce te referi. Judecand dupa categorie, ar trebui sa fie sadism sexual, iar in legaura cu asta, nu mai am ce sa iti zic happy

| Anakatsu a răspuns:

M-ai spart
google it

| OzVrajitorul a răspuns:

Fiecare este liber sa faca ce vrea unii asa se simt bine, asa se excitatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sadismul e una masochismul e alta. nu poti sa dai un search? sunt 2 cuvinte total diferite.luate separat.luate impreuna sadomasochism gandeste-te si tu ce iese.