| naomy_6390 a întrebat:

Ce parere aveti despre saruturile cu limba? sincer mie nu imi plac...

19 răspunsuri:
| dsada a răspuns:

raised eyebrowsraised eyebrows pai daca preferi sa saruti pe cineva asadoar pe obraj treaba talaughing))

| kittysor a răspuns:

Tie scarba sau ce?

| shtephie a răspuns:

Sunt foarte pasionalehappy

| AliceHappyGirl a răspuns:

Probabil pentru ca esti mai micuta. Dar ai rabdare sa cresti si atunci cu siguranta iti vor placea. Mai ales daca se vor intampla cu o persoana pe care chiar o iubesti.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu esti singura caruia nu-i place.
Nici mia nu-mi place... mi se pare cam scarbos. Schimb de saliva, microbi si tot asaI don't want to see

| Ana a răspuns:

Mie imi plac love struck big grin

| BoBBy a răspuns:

Is cele mai pasionale saruturi care trezesc "fiara" in parteneri tongue

| Mihai7best a răspuns:

Daca nu tii la o persoana si o saruti in felul acesta normal ca ai reactia asta dar daca tii la persoana aceea o sa vezi ca te voi simti de parca ai pluti e o senzatie unica ce trebuie traita

| AnonimA a răspuns:

Bunalove struckai a vezi ca e superbatting eyelashesincearcadrooling

| mgtow a răspuns:

Mie nu imi plac nici saruturile si nici sexul

| Rukhsandra a răspuns:

Depinde cine te saruta... daca nu stie prea bine thinking
Mie una imi plac foarte mult... le ador love struck

| Crisstina a răspuns:

Poate iti vor place cand vei mai creste...

| Anileda a răspuns:

Lasa ca asta crezi tu acum!
Sa mai cresti dupa sa comentezi!
Papa

| victoR1k_1606 a răspuns:

Depinde de varsta. Unii mai mici asa, considera ca un simplu sarut e destul de romantic. Parerea lor. Toate vin cu trecerea timpului.

| pwp a răspuns:

Mi se par scarboase...

| Razvan a răspuns:

Mie mi se par normale, atat timp cat le practici cu persoana care iti place. Poate inca nu ai experimentat sarutul dar e ceva frumoshappy

| DEBrown a răspuns:

@Iceman
O sa mori virgin malaughing

| Liviuڪے a răspuns:

Inchideti si voi ochii cand va sarutati cu limba de aceea pare scaarbos ca voi tineti ochii deschisi.

| miiia_6222 a răspuns:

Iceman ne spunea profa de chimie ca de fapt suntem dependenti de sex, cum poate sa nu. ti placa?
si eu eram asa dar dupa mi.am dat seama ca e super pentru ca m-am sarutat cu persoana care. mi placealove struck
conteaza foarte mult si cum te abordeaza cealalta persoanawinking