| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sex oral?

Răspuns Câştigător
| spawn_9673 a răspuns:

E cel mai frumos lucru pentru un barbat... :X

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceva iesit din comun si scarbos.

| BlueHusky a răspuns:

In pat este permis orice atat timp cat cei doi (trei, patru. etc) sunt de acord.Eu am o parere ok big grin

| aliybella a răspuns:

Nu e ceva anormal, atata timp cat nu faci o obisnuinta din asta. app sex oral se face si la fata. in caz ca nu stiati. mi se pare ceva super intim si care nu trebuie povestit la toata lumea pentru ca te priveste doar pe tine si prietenul tau/prietena ta. la fel ca si sexul normal. pun pariu ca jumatate din raspunsuri sunt doar "pareri" scuzabile. ascultati mel spike-nu exista sau cautati versurile happy

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Scarbos

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Ceva dezgustator, nu m-ar incanta ideea, nu stiu ce satisfactie poti sa simti ca femeie atunci cand sugi instrumentul alalaughingSa fiu indragostita pana peste cap si nu m-ar incanta ideea dar fiecare cu parerea luihappy

| Detecandy a răspuns:

Scarboslaughing

| Optimus7 a răspuns:

Mi se bare scarbos

| rusuirina a răspuns:

Oribil mi se pare o prostie! si scrbos pe deasupra

| WhiteWolf7 a răspuns:

Hai s-o facem si-ti spun parerea mea.

| NOBODY a răspuns:

Mai degrabă trageți-o cu avp-ul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La op anumita experienta nu mai faci diferenta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

atita timp cit este reciproc da, daca un partener nu vrea sa faca asa ceva nu trebuie sa fim suparati

| Juleuuss a răspuns:

laughinglaughingTu la asta te gandesti acum?! raised eyebrows

| Brunette_8451 a răspuns:

Nu stiu ce vezi tu prin asta.ai grija iubita ca se pot lua anumite boli.