| FreshXxX a întrebat:

Ce parere aveti despre SEX?
P.S. (vreau sa raspunda doare Fetele) la cea mai buna parere FUNDA

Răspuns Câştigător
| GlossyBabe a răspuns:

E ceva super! Sincer sexul e cea mai buna metoda de relaxare, calmare si nu in ultimul rand iubire! Toata lumea o face si fiecare se simte bine in felul lui! Unele fete prefera aventurile si sa incerce noi senzatii, altele doar intr-o relatie o fac! Deci sexul e bun la momentul potrivit! Funda?

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Trebuie facut la varsta potrivita, minim 18 ani!

| LikeACandyxD a răspuns:

Cati ani ai? Sa stiu ce iti raspund happy

| Boldea_Nikole_1995 a răspuns:

Sti cred ca e ca mersul pe bicicleta cazi pana te inveti te doare plangi dar dupa devine o placere