| aDEeLAa a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul anal? cum e prima data?

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La intrebarea ta pot raspunde cu un mic sfat:daca nu ai peste 20-25 de ani si o relatie foarte stabila si sigura,nu-l incerca.
Curiozitatea te va aduce la punctul sa-ti pierzi nu numai tu respectul de sine,ci si partenerul tau.
N-o sa-ti explic ca orificiul anal a fost creat cu un alt scop si o asemenea practica iti va slabi muschii sfincterului cu rezultatul sa ai mari probleme pe viitor,pentru ca sexul anal exista si se practica.
Dar de persoane mature, care stiu exact ce fac, ce riscuri presupune acest act si ce urmari pot exista.
Este plin site-ul cu intrebarea "am facut sex anal, pot sa raman insarcinata" si stau si ma intreb oare fetele astea, peste 10-15 ani,cand vor avea copiii lor, ce le vor spune, ce-i vor invata?
Sa nu faci niciodata un lucru pe care l-ai putea regreta, mai bine te razgandesti de zece ori, decat sa gresesti o singura data!
Sa ai grija de tine!

| JohnnyBi a răspuns (pentru greece12):

Partea cea mai amuzanta este cand se saruta cu iubitul la varsta aia si au aceeasi intrebare privind sarcina.

| greece12 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Asa-i,asta am omis-o...dar n-ar fi fost on topic!
happy

| Zenithf a răspuns:

Prima oara doare, a doua e mai bine, a treia oara vezi ca chilotii sunt maroni cand ii dai jos de pe tine... si de ar fi doar atat.

| darrio2007 a răspuns:

O prostie.Tot masturbare se numeste.Nu e manuala.Este anala.

| darrio2007 a răspuns:

Masturbare pentru el.

| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranță fetelor nu le place asta.
Deoarece e o durere greu de suportat...
Eu nu sunt împotrivă.
Oricum dacă vrei să faci sex anal cu prietena ta eu recomand să fi mai bland. laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Riscurile sunt acelasi ca la sexul normal(vorbind de BTS-uri )
Oricum orificul anal a fost creat cu alte scopuri.
Nu e musai sa fololesti toate,, gaurile '' cand faci sex, cu toata ca tentatia e mare!
Si daca nu te poti abtine si vrei sa incerci trebuie sa ai cel putin 21 de ani, cand muschi de acolo sunt cat de cat dezvoltati!

| Felys a răspuns:

Ai fost vreodata constipata rau si ai iesit cu chinuri mari si cu sange, asa e si cu sexul anal, o tortura pentru cine primeste

| Alcyon a răspuns:

Daca-l practici vreme indelungata, se poate s-ajungi sa ai probleme de santate. Anusul nu-i dacut pentru sex. Muschii aia nu-s elastici, ca cei ai vaginului. Daca se slabesc, incepi sa faci pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai josnica chestie la care se poate supune o proasta in afara de oral.iar la barbati e dea dreptul scarbos.

Răspuns utilizator avertizat
| JosePpPp a răspuns:

Auzi, sa primesti sau sa dai? :]]

| Constantin_Andreea_1998 a răspuns:

Este dureros la inceput, dar pe parcursul vietii te vei obisnui! Parerea mea este sa nu incerci niciodata...