| Bastanul2018 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul in dus. Cu prezervativ, fara prezervativ. As dori mai multe detalii/informatii. Va rog persoanele rautacioase sa se abtina.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul, indiferent ca-i facut in dus, pe masa, in pat, sub pat, in camara sau in masina trebuie facut CU PREZERVATIV, fiindca se poate ramane gravida la fel de usor oriunde il practici.

| Goete a răspuns:

Pentru fete e foarte excitant jetul de apa pe clitoris si vulva, asa ca poate face parte din preliminarii.
Cu prezervativ sau fara asta deja depinde de multe si de cun decideti tinand in seama riscurile si beneficiile