| Maria_8927 a întrebat:

Ce parere aveti despre utilizatorul Alexandru care a raspuns la ultimele 3 intrebari ale mele? scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

@BabyA da de unde stii ca eu-s tocilar? Numai pentru ca tin morala, imi place cat de cat sa citesc, si am media generala 10, 00 asta nu inseamna ca is tocilar.Tocilarul este acel om care citeste de 10 ori un lucru si nici atunci nu il intelege, ai inteles?
PS: Maria esti o târfă mare ca pui intrebari in care spui lucruri rele despre mine

6 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Cred ca are dreptate baiatu, tu esti imatura si prost crescuta nu stii ce e bine si ce e rau.

| Venator a răspuns:

Spuneti voi ca e tocilar da macar are creier in cap nu vid total ca la voi 2

| Biby a răspuns:

Buna!
Eu cred ca Alexandru este un om bun si destept.Si nu este tocilar.Iti tine morala pentru ca ai gresit.

| analia0103 a răspuns:

Cred ca e cam prost

| BabyA a răspuns:

Parerea mea ca e un mega tocilar pentru ca crd ca e obsedat de TPU carti din astea prea multa morala

Răspuns utilizator avertizat