| GaGy a întrebat:

Ce parere aveti?

http://www.youtube.com/watch?v=f3U1btDVj48

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cat pe ce sa plang crying trebuia sa zica de la bun inceput ca se iubesc au tras de timp prea mult.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos...Si trist. Ceva gen melancolic.

| freeway a răspuns:

Trist...

| Turquoise a răspuns:

Melancolic
. Cat de mult seamana acest video cu problemele meleoh go on

| ColorGirl a răspuns:

O adorlove struck
si melodialove struck
si povestea ee super tristasad
n`as vrea sa trec prin asa ceva. x_x
si nici altcineva.sad

| Libelle a răspuns:

Ce raspuns.``nu stiu``
apoi ea impulsiva, ce se astepta pana la urma.cand pui o intrebare trebuie sa te astepti la orice raspuns
trist, trist.

| ioana16 a răspuns:

La mesajul lui mi-au dat lacrimile crying foarte trista povestea sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte trista povestea` :-

| DraPraaHaarp a răspuns:

F tarehappychiar daca e km incurcata ''povestea'' eu chiar am planscryinghappy

| SiMpLa a răspuns:

Mi-au venit lacrimilesad

| Ambrus a răspuns:

De ce sa plangi? laughing Haide ma, nimeni nu s-a taiat cu lama? A murit ala din poveste, vaai ce emotional. rolling on the floor