| Madaxo97 a răspuns:

Trecutul contează, bineînțeles, într-o oarecare măsură. După părerea mea cel puțin. E ca si cum cineva face o crimă spre exemplu, în trecut, sau mai multe crime, și în prezent are pretenția să fie tratat ca cetățean model, pentru că "s-a schimbat" și "trecutul nu contează", așa e și cu femeile și bodycount-ul, în mare măsură, nu spun ca e identică crima cu sexul, doar am făcut o comparație.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Părerea mea e că nu vreau să instalez o aplicație de spionaj a chinezilor.

| 1onur a răspuns:

Nu pot să-l văd zice să descarcă tiktokul laughing)

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Total de acord.