| Carmen a întrebat:

Ce parere aveti? m-am intalnit cu fostul meu prieten si mi-a spus ca ar exista o sansa sa ne impacam si ca ar vrea sa inceapa o relatie cu mine din nou. dar momentan este cu cineva si mi-a zis ca trebuie sa astept pana sa-i dea verde.eu una nu stiu ce sa cred, daca chiar va face asta sau nu.am impresia ca nu o va face. ce sa fac? sa-i mai dau semne de viata sau sa-l las? mentionez ca ieri mi-a dat un beep si astazi nimic...

6 răspunsuri:
| L0vely a răspuns:

Lasa-l in pace! nu ii mai da semne de viatawinking daca el vrea cu adevarat sa va impacati...va veni la tine, te va cauta!:X stiu sigurbig grin am incercatlaughing:* mult succes!:X

| aly_2338 a răspuns:

Mai bine lasa-l balta, sigur umbla doar sa te ...iti va da si tie verde la fel ca si celeilante fetewinking

| fabiola a răspuns:

Felul lui de a schimba fetele, a le da verde cum spune el, ar trebui sa-ti dea de gandit! Este distractie si nu iubire, implicare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carmen, ii va da verde ei ca sa poata sa-ti dea tie rosu. dupa aia se intoarce la verde ca lui ii plac ambele culori. dar cea de verde nu-i da rosu.asa ca va sta cu verde toata saptamana si in weekend vine la rosu.lunea inapoi la verde.pana se mai coace si aia.

| TąNyą a răspuns:

"Ştii iubita vreau să ne împăcăm, dar momentan sunt cu altă fată aştept să-mi dea verde ( că eu nu pot )"

De ce nu dă el verde dacă vrea atât de mult să se împace cu tine?!

Eu zic să-l dai... Doamne iartă-mă şi să-l laşi în pace.

TaNya.

| evelynne a răspuns:

Lasa'l pe el sa te caute... daca chiar vrea sa se impace cu tine o sa te caute el:d.Succes