| Loyd06 a întrebat:

Ce parere aveti voi despre pocaiti? Cer seriozitate! Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ca fac si dragoste si, probabil, ca si sex.

| ----:anonim:--- a răspuns:

1=>toti suntem pocaiti
2=>cei despre care vroiai tu sa intrebi se numesc sectari
3=>ei invata religia cum o vor ei nu ca si noi crestinii.interpreteaza gresit biblia, o parte din ei nu o accepta pe fecioara maria, nu sunt de acord cu dansul.si multe altelehappy

| silviu766 a răspuns:

Pai, ce parere sa am...sunt cam ca noi.
De exemplu in scoala la mine este o fata pocaita si ea e cea mai smechera, fitoasa, si cam cea mai frumoasa din scoala, toti umbla dupa ea tongue inclusiv eu :X big grin si nu e ca alti pocaiti care nu zic prosti si sunt mai calmi, ea imediat iti baga niste injuraturi si te **** la cap cum vrea ea laughing

| ella1690 a răspuns:

----anonim--- as avea sa ti pun o intrebare,de unde sti tu k sunt sectari,sau k interpretam gresit bibilia.ti-ai pus vreodata intrebarea k tu o interpretezi gresit? ba mai mult,sunt convinsa k nu ai citit niciodata in ea ca sa ii intelegi sensul, asa ca limiteaza-te la lucruri pe care le cunosti, nu vorbii din auzite doar ca sa pari inteligentwinking