| T3qUyLa a întrebat:

Ce pareri aveti despre aceste 4 intrebari puse la categoria Dragoste si Sex, bineintes ca daca stau sa caut gasesc o gramada oh go on

"Buna TPU vreau sa va intreb daca faci lab* te dezvirginezi? vreau sa stiu pentru ca toti prieteni mei au incercat...am 12 ani app"

"Buna prietena mea cea mai buna are 15 ani si mia povestit ca el a facut sex cu prietenul ei care e de un an si mi-a spus ca baiatul ala ca e cam larga, foarte larga chestia e ca ea a avut un trecut foarte urat, si ea acum vrea sa se faca mai strampta si mi-a cerut mie niste sfauri dar fara operatii, va rog sa ma ajutati ca nu vreau sa o dezamagesc, funda (cu lb romana la pamant laughing )"

"La ce virsta v-ati pierdut virginitatea si cum a fost 'prima data'? Eu la 14 ani cu prietenul meu Suntem deja 6 ani impreuna"

"Prin masturbarea la baieti iti poti pierde virginitatea(ata)? La 12 ani trebuie sa iasa sperma cand te masturbezi? Mie imi iese doar putin in capul penisului :d"

Majoritatea sunt din vina parintilor ca nu i-au educat cum trebuie, dar asta e pe zi ce trece coboram tot mai mult in loc sa urcam, pacat.

4 răspunsuri:
| quickly a răspuns:

Parerea mea este ca, copii sub 17 ani nu au ce cauta pe site-u asta pentru ca nu au minte si pun numai intrebari stupide ar trebui sa se tina de scoala nu sa puna intrebari despre sex si toate cele... aste e parerea mea!

| bella_5744 a răspuns:

Parinti nu se impica in educarea copiilor.si cu atat mai putin in educarea sexuala...acum copii vad pe internet toate prostiile insa nimeni nu le spune ce e le face bine si ce nu.e bine ca macar unii din ei intreaba si poate gasesc pe cineva care sa le explice ca asemenea lucruri le pot pune sanatatea in pericol insa altii nu au aceasta posibilitate si tot ce aud de la cei mai mari incearca pe propria piele.de aceea avem numai bolnavi de bts, copii abandonati, mame singure si ff tinere etc.aceste lucruri nu se pot schimba asa usor saracia si indiferenta ne-a adus aici si e greu sa revenim printre populatiile civilizate

| drinny_1019 a răspuns:

Doamneelaughing am mai vazut si eu...ce sa mai oh go on copii intre 9-12 ani care nu stiu nici sa vorbeasca limba dar ei vor sa faca s.e.x.oh go on.Macar ne starneste noua amuzamentullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca parintii sunt de vina ca nu au grija de ei si ii lasa nesupravegheati! pe zi ce trece apare pe TPU un nou disperat de sex, cu o intrebare mai banala decat cea din ziua anterioara laughinglaughing ei nu mai au jucarii adevarate pentru joaca, se gandesc la prostii oh go on pfai doamne, trec pe langa copilarie ca pe langa un gard!