| anonim_4396 a întrebat:

Ce parte din corpul unei femei te atrage?
Pentru,fete,ce parte din corpul unui barbat te atrage?
Exclus:cocos,pasarica,sani,fund,pentru ca astea sunt bazele,dar trebuie sa mai avansam,nu-i asa?
Si ca vine vorba putina argumentare n-ar strica, va rog, fara romane!

63 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parul, ochii si buzele. Imi este lene sa argumentez.

| 1231242 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deep ***, no joke!

| mudokins78 a răspuns:

Manibula proeminentă! (Cum o are robotul din terminator 2)
Şi nasul lu Bruce willis
Şi ochii lu gagica lu bruce willis din pulp fiction.
Picioarele lu Cameron Diaz.
Şi partea intimă a lu patricia rhomberg.
Parul lu kate winslet
Unghiile lu angelina jolie in filmul turistul.
Gata!

| RAY a răspuns:

Ultima oara m-am indragostit de o fata care purta ochelarii, avea asa o privire de ingeras, fata ei frumoasa, ochii ei, zambetul ei divin, mi-a placut de ea mult, dar aici se termina povestea

| Habbsha a răspuns:

Privirea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ochii... o privire spune multe despre un om.

| 1231242 a răspuns (pentru mudokins78):

Macar esti sincer.

| Necunoscut112 a răspuns:

Eu iubesc foarte mult la bărbatul meu mâinile şi ochii. Mi se par ambele simboluri ale dragostei. Cu ajutorul mâinilor mângâi persoana dragă, îi simţi textura pielii, o strângi în braţe etc. Ochii sunt cei care îţi permit să vezi toate părţile bune ale partenerului, în perioada "fluturasilor", ochii sunt cei care "sclipesc" când eşti îndrăgostit şi tot ei sunt o cale de comunicare sinceră între parteneri.
Aşa că, mie îmi place să îi sărut adesea mâinile şi ochii prietenului meu.

| 1231242 a răspuns (pentru RAY):

Ce poveste cu final fericit.

| 1231242 a răspuns (pentru Habbsha):

Esti cam periculoasa

| RAY a răspuns (pentru 1231242):

Da,foarte fericit, am senzatia ca te cunosc, ca am mai vorbit noi dar aveai alt user name

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 1231242):

Stai stai stai, ca mi/a venit cheful :)). Ascultam asta ( https://www.youtube.com/watch?v=pzvqwJaUcuY ) si m/a impuscat sageata lui cupidon in dos si hmmm, de ce nu? Parul. Mereu mi/a placut o fata&femeie care are par lung si voluminos. Nu stiu de ce dar mi se par mai sexy, mai feminine. Imi este greata cand vad o fata tunsa ca un baiat, excrecabil! Revenind, ochii. "OChii sunt oglinda spre sufletul cuiva " mda, rahaturi pentru fraieri. Nu stiu de ce ma atrag dar mereu m/a bagat in boala ochii albastri. Daca mai e si blonda deja imi nenoroceste inima. Buzele? Asta chiar nu stiu de unde mi se mai trage sa fiu sincer cu tine dar mi/au placut mereu buzele mai "carnoase". Cred ca imi place sa am de ce sa musc cand sarut, dq stie :)). Bine, si la alte chestii dar sunteti minori si nu am voie sa scriu. Nu cred ca merge ca "argumente" dar astia mi/a trecut prin cap. Zi mersi.

| 1231242 a răspuns (pentru anonim_4396):

Presupun

| mudokins78 a răspuns:

Aia de pe Youtube!
Dragoste la primul claxon!
Are fata nişte vene la gât, de îţi vine să strigi-Alaku Akbar!

| 1231242 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Foarte dragut, dar cum ii saruti ochii nu inteleg, glumesc adica pleoapele.

| 1231242 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama mea, faci ravagii cand iti vine cheful.

| 1231242 a răspuns (pentru mudokins78):

Vene pe gat?! Ok, se poate, de ce nu.

| 1231242 a răspuns (pentru RAY):

Am mai avut, dar nu te cunosc, sorry!

| Dariusuu a răspuns:

Minteaaaaaa. E atât de sexiiiiii şi arrrrrrrrrrrrr

| Habbsha a răspuns (pentru 1231242):

Pe tine ce te atrage?

| 1231242 a răspuns (pentru Dariusuu):

Ce-i drept cu mintea poti sa i-o tragi fetei "perfecte".

| 1231242 a răspuns (pentru Habbsha):

Din punct de vedere fizic nu am preferinte, pentru ca sunt cam urat, dar sa fie cat de cat atractiva, pe mine ma atrage caracterul? Sunt un superficial

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gatul

| 1231242 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca intreb care gat sunt rau?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru 1231242):

Pe ploape îl sărut, logic, doar nu pe globul ocular.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 1231242):

Mda, m-ai prins...
pana acum nu stiam ca aveti mai multe laughing

| RAY a răspuns (pentru 1231242):

Poate visez man, in orice caz de ce te consideri urat?

| Dariusuu a răspuns (pentru 1231242):

Da, poti sa-i creezi orgasm fara sa o atingi cu mintea iti dai seama cate poti face cu mintea

| Bacemi a răspuns:

Nu știu dacă este vorba neaparat de o parte a corpului, cât despre un feeling anume. Când o privesc în ochi să citesc acolo ceva inteligență, caracter și tandrețe. Să simt că are niște buze care se cer sărutate, mult și bine, tandru și pasional, pasional și tandru. Fără prea multe farduri, eventual un ruj fad. Contează și felul în care își aranjează părul, ori să aibă ceva volum ori să fie cam până la sâni. Să o pot considera frumoasă și îmbrăcată într-un sac, plină de funingine sau cu părul deranjat. Din atitudine, gesturi, mers și cum se îmbracă încerc să îmi dau seama dacă mi-ar plăcea să o cunosc mai bine. Îmi plac sânii și fundul de dimensiuni potrivite. Nici să nu fie dar nici să prea fie. Mai degrabă mici, sunt multe femei care nu știu să se iubească și mi-ar plăcea să le învăț. Vreau să simt că este ceva ce merită descoperit la ele dincolo de cum arată fizic.

| 1231242 a răspuns (pentru Bacemi):

Se vede ca esti din regiunea lui Eminescu