| Duhovnicul a întrebat:

Ce planuri, gesturi sau trucuri ati folosit pentru a cucerii persoana iubita, pentru a capta atentia acelei persoane sau pentru a va mai apropia mai mult de ea happy

6 răspunsuri:
| MoreTime a răspuns:

Te apropii de acea persoana (asta e clar), o amuzi, ii faci complimente si intr-un final ii spui ce simti cand vezi ca si acea persoana s-a apropiat de tine big grin

| perla a răspuns:

Sotul meu ca sa ma cucereasca a platit pe prietenii lui cu un bax de vin cotnari, care reuseste sa ma faca sa ma culc cu el si cum nu m-am culcat cu nimeni m-a luat de sotie.am aflat asta dupa 2 ani de casatorie.deci a trebuit sa dea baxul de vin. ce zici?

| mikaela25 a răspuns:

Eheee, numai eu stiu cate am facut pentru el, eram mereu acolo unde era si el. ce coincidenta nu?:d, am avut si un pic noroc, era client fidel la barul unde lucram eu:d.amintiri placute, pffff.eu am reusit:d.incearca sa vezi ce ii place...

| nobody_9468 a răspuns:

Fac misto de ellove struck.Bat apropourihee hee.Zambesc.Cand suntem singuri trec si la lucruri mai serioase...winking

Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D-ai in cap cu piatra cum faceau vechi tai idoli, evreii salbatici, care credeau ca fac,, voia Domnului'' prin crime!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comporta-te frumos ...cand vb uitate la ochii la persoana respectiva incearca sa ai o privire nivinovata. fai multe complimente fi amuzant incearca sa iesi in centru atentie cu ce sti mai bine sa faci si cand vezi ca persoana aia incepe sa tina la u
si esti sigur ca tine destul de mult incearca sa te racesti sa te porti mai urat asta o apropie si mai mult dar chestia asta sa nu dureze foarte mult ca o faci sa se indeparteze si atunci iii cam greu sa mai repari ceva dupa fii cu ai fost la inceput
astfel relatia va dura mai mult timp. dar daca te racesti de ea sa nu faci chesti nasjpa doar vorbesti sec si incerci sa te vezi vreo saptamana mai rar
1 l 2-3 zile
dar nu uita nu te purta urat pentru ca s-ar putea sa se intample si invers :-P bafta