| verosweet a întrebat:

Ce poate face un baiat sa reziste mai mult sa faca sex? Vreau raspunsuri pls.:*

Răspuns Câştigător
| tarziu a răspuns:

De continenta sexuala ai auzit? da'i un search pe google!

17 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Se gândeşte din când în când la soacră-sa dacă-i urâtă, dar nu prea mult, să nu i se pună pata pe ea. laughing

| GdX a răspuns:

Cumperi un spray cu care iti dai pe...membru. Acel spray are prorietatea de a amorti putin simturile si sa intarzie ejacularea.

| Narfundo a răspuns:

Nu trebuie sa se gandeasca la persoana cu care o face.Trebuie sa fie plecat cu mintea in alta parte, asa nu se mai excita si rezista mai mult tongue simplu. Daca vrei sa reziste mai mult pretenu tau incearca sa nu mai scoti sunete prea galagioase in timp ce o faci, asta l-ar readuce cu mintea la tine si poc!

| wizzard a răspuns:

Am pentru tine doua variante.
1.il pui sa se masturbeze/sau poti chiar sa il ajuti si tu inainte de actul sexual
2. in timpul actului sa traga in jos de "boase"

| Rasta Man! a răspuns:

Sa faceți sex non stop... laughing

Răspuns utilizator avertizat
| verosweet explică:

Va multumesc.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandeam ca vrei sa reziste, nu raspunsuri...

| daiana92 a răspuns:

Sa ia viagra kiss

| Flav a răspuns:

Ce femei nesatule domle'. Si cica baietii se gandesc la sex.

| alexandru_4652 a răspuns:

Maxmen happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa sarute cat ma-i mult incepand de la buze la gat urechi si dupa aia usor coboara la corp sarutandu-i sani cam in jur de vreo 5-10 minute si coboara usor cu buzele lui la intimitate acolo va trebui sa stea pana ce te va... si dupa aia incepe partida restul stiti voi ce aveti de facut

| xxxlovexxx a răspuns:

Iertati ca ma bag in vorbe dar dc baieti nu pot rezista sa faca mult sex?

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Daca vrei sa reziste mai mult sa faca sex, atunci trebuie sa se gandeasca la chestii ciudate sau scarboase in timp ce ii vine sa sara. Ti-am dat 2 raspunsuri pentru ca nu prea am inteles intrebarea.

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Daca vrei sa reziste mai mult sa faca sex, atunci trebuie sa se gandeasca la chestii ciudate sau scarboase in timp ce ii vine sa sara. Ti-am dat 2 raspunsuri pentru ca nu prea am inteles intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex mult mai des si o sa ajungi la performanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faca calcole matematicein timp ce face sex