| cryss_7938 a întrebat:

Ce porecle imi pot pune ( ma cheama cristina ) (sry d categorie)

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Cris,Crisu`,Cristi,Cri,Crina,Crinu`,Cristinuta,Cristinut,Ristinela,Tina,Kiki,Crista,Crispy,Ina,Inna,Nina,Iustina,Criss-Cros,Cady,Cary happy.

10 răspunsuri:
| Rares_3460 a răspuns:

Ce zici de Criss sau Tina. Altceva nu imi vine in minte

| Pustoaicka50 a răspuns:

Cryssy si de obicei poreclele se pun de la ceva funny de exemplu pe mine ma cheama nicole si prietenii cu care umblu fumeaza si mi-au pus nicotina pentru ca eu nu fumez asa si tu gaseseste ceva funny care te defineste sau ti s-a intamplatPWP sper ca ti-am fost de ajutor.

| Nameツ a răspuns:

Criss,kiki.kikinutza,krystik,ciki,nutza,tina,tinka,titi,cristy,cristiana,cristinka,cristinika,cristinel,cristhelle,christine...

| Je_1276 a răspuns:

Criss`u sau Crissy...

| mihaamihaa98 a răspuns:

(chrys,kiki,koko,Ynna,tina etc. )Funda."X?

| Tailynne a răspuns:

Crys,Cristinutza,Crissu,Cristinic,Krisy,Kristyne,DollKrys :*

| Barbiiie95 a răspuns:

Christtine,Cristinela
Funda?

| Đϋffγ a răspuns:

Cristina - Crissu, Crys, Crystynutza, Crissa, Kyky, Cry, Crissy, Crista, Cristinica, Cristiana, Tina, Nina, Tzutza, Iustina, Ina, Tryxy.

| AlinSiAtat a răspuns:

Crissa

| AlinSiAtat a răspuns:

Crissa