| AnElIkE a întrebat:

Ce pot face atunci cand parintii afla de ce am facut eu cu prietenul meu?

Răspuns Câştigător
| Ina93 a răspuns:

Off e un lucru pe care fie care fata il trecem ori mai devreme ori mai tarziu.Ai trebui sa ii faci sa inteleaga nu mai sunt timurile lor cum erau pana acum, si ca nu se intampla nimic rau, iar daca prietenul tau pe iubeste, ar trebui sa le zici chestia asta de fata cu el sa te ajute si el intr-un fel

12 răspunsuri:
| AnElIkE explică (pentru Ina93):

Da asta stiu darrrr na daca nu vor intelege si vor trece la cine stie ce chesti cu politia si chesti de genu atuci ce mai fac?

| Barbiiiiie a răspuns:

. Le explici situatia si te va intelege
Bafta

| Hash001 a răspuns:

Mai ia o lectie de gramatica si dupa ne pui noua intrebari. Nu merge asa.

| AnElIkE explică (pentru Hash001):

Din cate observ scriu corect si in plus daca e ajuta-ma nu ma mai enerva ca nu te-am pus eu sa te uiti la intrebare

| AnElIkE explică (pentru Hash001):

Si ca am scris rietenul asta e soarta

greece12
| greece12 a răspuns:

Stii, si cand traversezi strada, te uiti in stanga si-n dreapta, sa nu te calce vreo masina.
Stii de ce faci asta? Pentru ca ai grija...
Ceea ce ne intrebi tu acum e sa-ti spunem cum sa te descurci sub rotile tir-ului.
Nu crezi ca-i cam tarziu?
Asuma-ti raspunderea, daca ai considerat ca esti suficient de matura sa faci sex, trebuie sa fii si suficient de responsabila sa le spui.

| AnElIkE explică (pentru greece12):

A si asa vrei tu sa ma ajuti? mai bine spus tu esti aici sa ma descurajezi

| acomputers a răspuns:

Click pe EDIT si apoi pe UNDO happy

greece12
| greece12 a răspuns (pentru AnElIkE):

Singura te descurajezi, nu crezi?
Reciteste ce ti-am scris.
Cu atentie.

| Ina93 a răspuns (pentru AnElIkE):

Iei au aflat? sau vrei sa le zici tu. daca esti majora politia nu are ce sa iti faca. daca vrei lasa-mi id prin mesaj sa vb mai multe

| AnElIkE explică (pentru Ina93):

Nu au aflat dianadumitrescu_12

| Ina93 a răspuns (pentru AnElIkE):

Pai si ce motiv ar avea sa afle sa imi dai acceptul ..ca ti-am dat add