| TudorGamer a întrebat:

Ce pot face ca o fata sa vrea sa petreaca timp cu mine?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa-i starnesti interesul,curiozitatea.
Fetele sunt cele mai curioase fiinte, imediat cum vad ceva la tine, intreaba!
Daca stii cum sa te pui in valoare, nu una, ci toate vor deveni brusc curioase in legatura cu persoana ta.

| Laurentiuuu a răspuns:

Aflandu-i pasiunile, incercand sa ii faci pe plac mereu, vorbind deschis cu ea, sa te porti mereu frumos cu ea adica sa ii dai de inteles ca o placi, iar daca si ea simte asta probabil iti va da si ea de inteles daca nu probabil iti va spune ca pana aici mai mult de atat nu.

| Adryan17 a răspuns:

Sa fi amuzant, sa o faci sa se simta bine si speciala. Astfel ea te va indragi si va dori sa petreaca mai mult timp alaturi de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| IreneMay a răspuns:

Afla daca simte ceva pentru tine si totodata afla daca aveti ceva in comun.