| anonima4all a întrebat:

Ce pot face ca sa fiu mai fericita alaturi de pers iubita?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Incercati sa va intelegeti nevoile reciproce happy
nu-l agasa, daca spune "nu pot" respecta-i decizia, insa daca viitoare, tu esti indreptatita sa fi prioritara pentru el. Incearca sa nu pari pisaloaga."nu vreau aia, nu fa aia"... pur si simplu intreaba-l happy.
ia-l la o discutie privata si intreaba-l care sunt nemultumirile lui, in relatia voastra, si incercati sa le remediati.

6 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Sa oiubesti...love struck

| Beatrice_6624 a răspuns:

Pai daca persoana iubita nu ti este pe placul tau nu cred ca
mai poti fc ceva, tu totusi incearca daca il cunosti bine si incearca prin metode diferite sa vz ce iese.

| dulshe a răspuns:

Daca va intelegeti, si va iubiti nimic nu va mai trebuie

| elena a răspuns:

Stii foarte bine raspunsul : IUBESTE... daca poti...

| sorana_1576 a răspuns:

Ca sa fii feicita linga persoana iubita, trebuie sa faci multe compromisuri, adica sa uiti de ambitii si orgolii, sa-i arati cit de mult il iubesti.

| yusuf a răspuns:

SEX SEX SEX, la urma ce va place voua