| Aminaaa a întrebat:

Ce pot face ca sa ma razbun pe fostul meu, de fapt el acum incearca sasi bata joc de mine, dar vreau sa-mi bat si eu joc de el si sa vada ca nu's asa proasta si imi dau seama ca doar aia vrea

Răspuns Câştigător
| DeliciousMe a răspuns:

Daca vrei sa fii rea iti dau eu o idee laughing. cand sunteti voi 2 singurei incearca sa il iei in brate sa il sarutzi sa te dai la el. in alte cuvinte sa il exciti si cand vrei u sa te opresti pur si simplu te ridici si ii spui ceva de genu gata dragul meu totul s-a terminat stiu ca nu iti place dar asta e situatia am vrt sa iti arat ca stiu ce vrei si daca tac si nu iti zic nimic asta nu inseamna ca poti sa ma iei la misto. crede-ma orice baiat se supara cand il lasi neterminat laughing

4 răspunsuri:
| calin3003 a răspuns:

Razbunarea e arma prostului

| Gdeni a răspuns:

Pai big grinbig grinbig grin sa ii dai speranta ca si u vrei acelasi lucru si atunci candii e lumea mai draga... combinate cu altu rolling on the floor

| miky_9667 a răspuns:

Pfffffffffff fii indiferenta cel mai bine uita-l, uita si de razbunare si de tot ce s-a intamplat intre voi daca spui ca el vrea doar s isi bata joc de tine :d crede-ma indifetenta doare cel mai tare

| anicikacolta a răspuns:

Gaseste-ti un altul! Si sarutati-va in fata lui happy De obicei cel putin se enerveaza cand vad asa ceva happy