| oAnonim a întrebat:

Ce pot face in situatia asta? Iubita mea cateodata uita efectiv sa ma sune, adica vbim dimineata si daca e mai ma suna seara pe la 10, problema nu este doar cu mine,asa face si cu prietenele ei,eu i-am spus astazi din nou chestia asta si a zis ca se schimba pentru mine,ca incearca sa nu mai fie asa, sper sa fie adevarat..nu ca data trecuta,ce pot face in acest caz? Eu din orgoliu nu o sun si astept sa ma sune ea,ca asa ma simt dorit dar daca o sun doar eu simt ca o "sufoc" si simt ca doar eu sunt implicat,cu toate ca ma iubeste enorm(mi-a demonstrat zilele astea)cand uita sa ma sune simt ca nu ii este dor de mine sau nu sunt important, ce pot face?

6 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Serios, nu poti avea o relatie cu cineva daca nu vorbesti 30 min pe zi? Referitor ca se schimba... nu se va schimba, a spus-o doar asa de peisaj.Tu esti orgolios, si astepti sa te sune ea, mai bine lasati gandurile libere : tie dor de ea, o suni, vrei sa ii spui ca o iubesti, o suni ii spui, nu ai chef de ea, nu o suni. Nu trebuie sa fie o regula sa o suni zilnic sau dimineata la pranz si seara. Astea sunt nimicuri cu sunatul, mai bine urmareste sa te simti bine alaturi de ea happy

| bomboniqueeeeeeeeee a răspuns:

Probabil si ea asteapta de la tine happy in mod sigur. Incearca sa o suni tu o perioada

| anamaria0974 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa o mai suni si tu dar nici prea des ca sa nu o sufoci. si cu chestia ca se va schimba crede-ma ca nu o va face pentru ca e greu sa schimbi o persoana doar asa ca vrei tu si in plus daca zici ca asa face si cu prietenele ei nu cred ca ai motiv de ingrijorare :*

| DinaTina a răspuns:

Stai linistit, daca asa face cu toata lumea inseamna ca asa este ea. Mai ales daca zici ca ai vorbit cu ea si ca a zis ca o sa se schimbe macar bine ca incerca. Oricum eu zic sa lasi orgoliu si sa o suni si tu, adica sa nu o astepti pe ea de fiecare data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi sunteti nebuni cu totii, si ma refer nu numai la tine dar la toti cei ca tine, bai frate tu ai auzit de putina libertate intr-o relatie? ce vrei sa te sune la fiecare minut? vrei sa iti spuna cand e pe wc? si ce face? sunteti mai rau ca ciuma, dupa va mirati ca va paraseste. Amundoi partenerii au nevoie si de particica lor de limbertate intr-o relatie, nu e ca v-ati casatorit si trebuie sa-ti dea raportu la ora, nici macar atunci nu se face asa ceva. Mai cresti

| xCruz a răspuns:

Anonim. daca vrei lasa-mi id'u tau in privat sau aici si vorbim pe mess mai multe ca aici nu prea imi place sa scriu.