| Angela616 a întrebat:

Ce pot face inca imi este foarte frica de fostul iubit, iar el nu accepta ideea despartirii?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Poate o sa accepte când o să simtă placerea săpunului laughing
Serios acum, nu e ok, daca e agresiv și te mai și amenință/șantajează sau ce îți mai face el poți apela in prima instanta la acest număr 0800500333 este un număr dedicat persoanelor care sunt victime ale violenței domestice, dar poți suna și cu rol consultativ in caz daca nu ești sigură sau nu sa îl denunți la poliție sau daca e, denunță-l direct la poliție.Nimeni nu merită să trăiască în teroare!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mergi la poliție, nu ești obligata sa stai cu el

| Violleta2022 a răspuns:

Ii spui clar ca nu ami vreyi sa fiti impreuna si daca nu intelege, poti face plangere la Politie si i se va pune interdictie.

| dullcat a răspuns:

Observ ca ai pus multe intrebari astazi.Inca locuiesti cu iubitul? Care este situatia de fapt?

| Angela616 explică (pentru dullcat):

Nu locuiesc dar e din acelasi sat cu mine intelegi ce ma asteapta

| dullcat a răspuns (pentru Angela616):

Nu prea pot spune ca inteleg, deoarece nu ai oferit deloc detalii in postarile tale.Deci locuiti in acelasi sat? Tu stai singura? Ai un serviciu stabil?

| Andrwlu999 a răspuns:

Dacă te abuzează poți suna la 112

| Andrwlu999 a răspuns:

Dacă te abuzează poți suna la 112 sau poți să te combini cu un jucător de box să vezi ce frica prinde dupălaughing