| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a întrebat:

Ce pot face sa am sanii mai mari?
la iubutul meu ii plac dar mie nu ca sunt prea mici si ma deranjeaza chestia asta si nu stiu ce sa fac sa creasca?
am auzit dupa ce iti incepi viata sexuala iti cresc sanii si te ingrasi!
de ingrasat m-am ingrasat si inca prea mult mi-au aparut formele care inainte nu le aveam si am facut un pic de burtica si nu stiu cum sa scap de ea!
voi nu ma puteti ajuta cu un remediu pentru cresterea sanilor? vam poooooooopat

8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

La iubitul tau plac? Dar la iubitul tau place cum vorbeste matale?

| Ana a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, mai asteapta ca poate o sa-ti mai creasca in viitorul apropiat happy, sau daca nu... pune-ti silicoane big grin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Viața sexuală nu influențează cu nimic creșterea sânilor.
De îngrășat te-ai îngrășat că ai mâncat și nu ai ars caloriile sau ești la vârsta care asimilezi ușor (perioada de dezvoltare).
Lasă timpul să le rezolve, nu interveni tu din exterior.
Pa, pa.

| BRG a răspuns:

Ptr creșterea sînilor încearcă cu tinctură de mărar din farmacie.

| liz23 a răspuns:

Ca cei din jur sa te aprecieze si sa te iubesca mai intai trebuie sa o faci u.Nu toti aratam ca in reviste dar cand te simti bine in pielea ta acest lucru se vede de cei din jur.Remediu este sa traiesti sanatos, sa ai grija ce mananci, sa faci sport si sa te simti bine u cu tine.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nici sanii nici silueta nu se schimba dupa inceperea vietii sexuale.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti mai creasca sanii pentru ca fiecare femeie are o limita in asta!
Daca mama ta are sanii mici atunci si tu ii vei avea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna fato...kiss cu aceeasi chestie ma ''zbat'' si eu vreau sanii un pic mai marisori dar eu am o anumita varsta 21 si asta este...lasa nu-ti pune silicoane ca sunt periculoase lasa-te mai bine asa cum esti. sfatul meu prietenesc: lasa-te asa cum esti cine te place te place si asa. pupici dulci