| Cristina089 a întrebat:

Ce pot face in legătură cu durerea la sex? Sunt de 3 ani căsătorită cu soțul meu pana acum nu am avut, de cam o luna am dureri la sex, ce sa fac sa nu mai am dureri?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa mergi la medic. Nu apare din senin așa ceva

| sweetys a răspuns:

Cum ti s-a mai zis, mergi la un medic ginecolog, se pot ascunde multe in spatele unei dureri

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la ginecolog pentru investigatii medicale, fiindca ceva nu este in regula daca ai dureri la sex (posibil o boala cu transmitere sexuala, posibil chisturi, fibraome, tumori).

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic ginecolog iar soțul sa consulte un medic urolog pentru a depista cauzele acestor dureri.

| AliGab a răspuns:

Sa te duci la ginecolog sa excluzi sau sa tratezi cauzele medicale.

| just4ubr2015 a răspuns:

Divorteaza si cauta pe cineva care sa te aprecieze si sa r=te faca sa te simti bine in pat

| portocala11 a răspuns:

Cel mai bine un consult ginecologic, se pot ascunde în spatele durerii n infecții, uscăciune vaginala, etc. Îți va da medicul ginecolog un tratament cu ovule probabil.