| vitea marele a întrebat:

Ce pot sa fac ca fosta mea prietena sa se intoarca la mine?

7 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Pentru că nu ştiu ce s-a întâmplat între voi, mă rezum doar la:
a fi sincer, să îi explici - încă ceea ce tu simţi pentru ea. De ea te va înţelege, înseamnă că încă te mai iubeşte, şi cu siguranţă ve-ţi forma din nou un cuplu. De nu e aşa, înseamnă că nu te mai vrea, şi nu se mai merită ca să stai, cu cineva care nu te mai respectă/vrea.
"Dragoste cu sila, nu se poate!"

| User a răspuns:

Iti place noul meu BMW?

| Corinne a răspuns:

Buna! Incearca sa o convingi ca nu mai esti cel care ai fost demult si ca te`ai schimbat in timp si ti-ai dat seama cat de importanta este pentru tine si bineinteles ca o iubesti enorm de mult love struck daca nu se lasa impresionata atunci nu mai are rost sad

Bafta! kiss

| ---koko--- a răspuns:

In cazul in care tu ai fost de vina si te-ai comportat urat cu ea poti incerca sa ii demonstrezi cu fiecare ocazie pe care o ai ca nu m-ai esti cel dinainte ca te-ai schimbat dandu-ti seama ca ai gresit si ca o apreciezi foarte mult chiar daca nu ai stiut cum sa ii arati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii spui exact ce simti pentru ea.
ce simti atunci cand nu esti cu ea
sa ii spui ca iti pare rau
sa ii faci o declaratie
si sa ii trm flori si ciocolata (asta intotdeauna mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage o laba in cinstea ei

| acvv a răspuns:

Baga replica aia care in 99% din cazuri merge: mi-am dat seama cat de importanta esti pentru mine decat atunci cand te-am pierdut. Dupa asta mai bagi 1-2 scuze si cam gata happy