| lovely99 a întrebat:

Ce pot sa fac daca am fost cu un baiat de 3-4 ori (au fost perioade de cateva luni de zile) apoi ne desparteam cam timp de o luna iar acum am fost despartiti aproape 2 luni si acum el a venit si mi-a zis ca ma iubeste si ca isi doreste foarte mult sa fie cu mine.....sincer inca il mai iubesc dar nu stiu ce sa fac fiindca in aceste doua luni cat am fost despartiti el s-a dat la foarte multe fete si mi-se pare foarte ciudat ca dupa ce m-a ignorat atata timp sa vina si sa imi spuna ca ma iubeste...ce sa fac sa ii mai dau o sansa sau nu?

Răspuns Câştigător
| Metempsihoza a răspuns:

Da-i. S-a dat la ele ca sa te uite, a incercat sa se simta mai bine, dar uite ca nu te-a putut uita si s-a intors ca un catelus cu codita intre picioare la tine. Te iubeste

| lovely99 explică (pentru Metempsihoza):

Da poate ma mai iubeste dar imi amintesc ca am fost cu el 2 saptamani si el doar si-a batut joc de mine, apoi iar l-am iertat si apoi iar ne-am despartit..si acum nu stiu ce sa mai cred., si problema este ca nu este genul de baiat care sa isi arate sentimentele ....si nu stiu ce sa fac...dar mi-ai fost un ajutor ff bun pup

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Va mintiti unul pe celalalt si in primul rand pe voi.

| roxkiss a răspuns:

Daca cinstit nici nu stiu, dar incearca, dai o sansa si veyi ce se primeste din asta, de obicei baiatii iua niste "pauze " ca sa mai alerge prin pas si la alte fete, ei nu iubesc cind sunt controlati, iubesc sa fie liberi! daca il iubesti si el pe tine atunci incearca sa fiti impreuna,,, poate a inteles ca nici o fata nu te pate inlocui pe tine ..intreabal de ce sa decis sa fiti din nou impreuna? bafta, te pup!

| lovely99 explică (pentru roxkiss):

Mersi mult de sfat! pup

| roxkiss a răspuns (pentru lovely99):

Cu placere, te pup si eu ..succes!

| Larisa54 a răspuns:

Eu zic sa-i dai...nu risti nimic...

| Mojitoo a răspuns:

Eu zic sa nu..ptr ca daca te-a facut sa suferi o data te poate face sa suferi inca o data.(proprie experienta) dar nu stiu faci cum crezi. Good luck :*