| Rukhsandra a întrebat:

Ce pot sa-i iau de pasti iubitului meu? chiar nu stiu ce cadou sa-i fac...
dca puteti sa-mi dati o idee dau funtite tongue

Răspuns Câştigător
| CiuFix s.a luat de pokemoneala a răspuns:

Pai... poti sa ai iei ceva ce isi doreste cel mai mult dar sa nu uiti si de un sincer TE IUBESC! app nu uita de sarutwinking succes! :*

13 răspunsuri:
| Just kidding a răspuns:

Un ceasbatting eyelashes sau o bratara de argint frumoasa, asa putin mai groasa. Daca nu, i-ai un parfum big grin

| Elena1234456 a răspuns:

Pai poate o inima de ciocolata de la Milka si toata dragostea ta big grin.

| Liada a răspuns:

Incearca sa faci ceva individual. un maiou personalizat.sau o farfurie(cana) cu poza voastra.sau la fel o perna cu poza voastra.bukurati-va.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i o fundinta!winking

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Un iepurash laughing)
pai tu il stii mai bine, si stii ce`i place tongue.am vazut cani de ex scria pe ele pentru cel mai bun iubit si etc :X

| perla a răspuns:

Un indrumar de spovedanie este o carte se cumpara de la biserica si acolo te invata sa te spovedesti corect.cred ca asa o sa aveti un drum linistit amindoi in viata. un suflet curat e bine placut lu Dumnezeu!

| tarziu a răspuns:

Cate funtite dai?

| Barajag a răspuns:

Eu zic sa te imbraci intr-un costum de iepuras, acesta va fi un cadou unic pentru elbig grinBafta!

| Rukhsandra explică:

Scz am vrut sa scriu fundite rolling on the floor

| tarziu a răspuns:

winking toti gresim, nu'i stres! dar de ce se dau cadouri de pasti?

| Rukhsandra explică:

Nu stiu... el mi-a luat mereu cadouri...si de 1 martie si de 8 martie
si cred ca ar fi frumos dca i-as lua si eu big grin

| tarziu a răspuns:

Nu te arunca la chestii extravagante. Orice ar fi, daca e din inima sigur o sa'i placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun sai dai d epasti iubitului tau toata dragosteata intr-un cos cu iepurasiihappy