| EusFat a întrebat:

Ce poti cere de la persoana iubita daca a pierdut un pariu si spune ca poate sa faca orice va rog ajutor!

5 răspunsuri:
| metalman a răspuns:

Dca spune ca orice. sunt 2 cai...1 sau vrea sex si nu stie cum sa-ti spuna. 2 ai grija cei ceri ca poti sa o pierzi...gindeste cu cap

| MysteriousOfficial a răspuns:

Pai din moment ce ati facut un pariu, nu ar fi trebuit sa aveti si poruncile? Poti sa-i impui anumite chestii care te deranjeaza la el, sa le faca timp de cateva zile, o saptamana... cam asa, fara exagerare. Sau sa-l faci sa se abtina de la anumite lucruri... Cam astea, ca nu e bine nici sa abuzezi daca zici ca e vorba de persoana iubita.

| RamyKissYou a răspuns:

Este foarte simplu! I-ai putea cere dragostea lui sau iai cere iubirea lui eterna. cere ceva care sa exprime iubirea ta. daca mai vrei sfaturi bagama in lista : id meu ii ramy_kiss_you31

| simonica57 a răspuns:

Pai poti sa-i ceri sa petreaca toata noaptea la tine nu pentru a face sex cu tine
sa-ti faca un tort sau o prajitura
sa stea cu tine toata noaptea la discoteca
etc ceva ce iti doresti tu mult

| simonica57 a răspuns:

Fundita?