| VladAndrei54 a întrebat:

Ce poti face sa iti creasca penisul?

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Asteptand sa cresti si tu!
Dezvoltarea organelor sexuale la barbati continua pana la 21-22 de ani.
Abia atunci, poti concluziona ca ceva nu e in regula cu penisul tau.
Pana atunci, sunt doar nelinisti si teribilisme adolescentine.
Si nu mai crede tot ce auzi, toti daca-i asculti, ascund cel putin jumatate de metru in pantaloni!
Ai rabdare!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca stii sa il folosesti si nu ai nici limba proasta si lenesa, iti ajung si 10 cm!

Preludiul eficent e baza!

| Azµre a răspuns (pentru PsihoSex):

Epic!
Ps: De ce ai vrea să crească? Ai mai mult de 13-14 ani?
Ce înseamnă la tine mic?
Media la adulți este de 11, 4-14.5 Cm! Nu te mai complica.

| Alexandru0007 a răspuns:

Tinere,ce varsta ai?happy un penis bun de treaba e si unul de 14 cm. sper ca nu-l ai mai putin de atat.

| AlexT94 a răspuns:

Il pui intr-un ghiveci si il uzi.Dar asteapta pana in martie-aprilie, sa mai treaca frigul.

| Onutsu a răspuns:

Nu exista leacuri naturale pentru acest lucru, adica cel putin eu nu am auzit(sa-l duci la baschet?)ma rog nu se poate, doar prin diferite pastile, care nu stiu daca fac ceea ce se spune, dar iti recomand sa nu faci acest lucru, doar daca cumva esti actor de filme xxx.

| Fatamuntilor a răspuns:

De multe ori nu conteaza lungimea. Oricum va creste odata cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata cu dezvoltarea ta fizica ti se va dezvolta si penisul, nu trebuie sa ne speriem ca altul il are mai mare sau mai gros decat noi, trebuie sa stim cum sa-l folosimwinking ca buturuga mica rastoarna carul mare

| CannbalCorpse a răspuns:

Decat sa te gandesti la penis, mai bine te.ai gandi ce carte sa citesti.

| Dragonfly6 a răspuns:

Intinde-l cu placa...

| WildDream a răspuns:

Daca era o formula de crestere a penisului crezi ca mai erau baieti care sa-l aiba mic?laughing

| Liliana1981 a răspuns:

Astepti.

| TheSmith a răspuns:

Du-l la baschetlaughing) ( nu poti face nimic, de ce esti stresat din cauza asta?)

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| InghetataVerde a răspuns:

Cu pastile.

| IamNiemand a răspuns:

Mananca tarate.

| curiosulalex a răspuns:

La mine a functionat! timp de o luna maseazati penisul cam un minut pe zi de trei ori pe zi! eu l-am avut de 9 cm acum il am de 14 cm(apropo am 13 ani)